1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni Zoalarım

Başlığı 'Zoa Polip ve Palythoalar Portalı' kategorisinde GETzREADY tarafından 16 Aralık 2009 başlatılmıştır.

1. GETzREADY

GETzREADY

Yeni aldığım zoalarım.Daha tam açmadılar doğadan toplmalar uzun yoldan geldiler açmalarını sabırsızlıkla bekliyorum.

2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yeni Zoalarım

Hayırlı olsun, açarlar sağlıkla inşallah. O tür bende de bulunuyor turuncu rengi süper. Şimdiden maşallah diyelim. naz: Ben de angel türleri olduğundan akvaryum içine yaptığım gece konduda duruyorlar. Karelerde yoklar ama gece kondu solda görülüyor ve gece kondu içinden çok sevdiğim bir iki tür daha.

3. GETzREADY

GETzREADY

Yeni Zoalarım

Vaay goniporalar harika maşallah diyelim :)

4. GETzREADY

GETzREADY

Yeni Zoalarım

Sizdede powder brown tang var bendede var ama beyaz benek tiryakisi sabah beyaz benek var öğlen ve aksam iyi gece bi daha bıktım satıcam onu en kısa zamanda.

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yeni Zoalarım

+1 diyorum başka birşey demiyorum. Benim yakında achilles tang ekleyecek cesaretim var ve siparişini verdim ama bu balığa kalmadı cesaretim. Diğer balıklar Allah'tan domuz gibi de etkilenmiyorlar fazla. Ekleyeli 3 ay oldu hala atamadı tam olarak. Kesinlikle çıkaracağım ben de. Çok güzel ama sıkıntı yarattı artık. Zaten achilles tangle anlaşamazlar o yüzden. em32.gif Elimden o kadar benek takıntısı balık geçti hatta daha hassas olanları geçti ben bunla baş edemedim.

6. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar
    Yeni Zoalarım

Uğur abi zoa'n güzelmiş maşallah naz: Temel abi seninde akvaryumun ve balıkların güzelmiş maşallah naz:

7. görkemtemel

görkemtemel

Uğur hayırlı olsun zoaların acınca fotoğraflarsan çok sevinirim merka ettim :)

8. aqua_boy

aqua_boy

İsim:
    Cenk Sinor
    Yeni Zoalarım

Uğur Bey maşallah çok güzel gözüküyorlar, renkleri çok hoş . Ama şunu söylemeden geçemeyeceğim, keşke kolaylıkla üretilebilen bu mercan türünü direk doğadan toplama olarak almasaydınız ;)

9. GETzREADY

GETzREADY

Yeni Zoalarım

Valla haklısınız ama fiyatı çok uygun geldi kendime hakim olamadım.

Sayfayı Paylaş