1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Vortech Yeni&Eski Seri hk

Başlığı 'Genel Tuzlu Su Konuları ve Tartışmalar' kategorisinde Fuat Çakmak tarafından 27 Mart 2019 başlatılmıştır.

1. Fuat Çakmak

Fuat Çakmak

İsim:
    Fuat
    Arkadaşlar merhaba,

Elimde 1 set vortech mp40 eski seri var. Sadece dış motor kısmı arızalı elimde fırsat varken içini açıp tamamen incelemek istiyorum. Fakat merak ettiğim bir konu var mp40 ın yeni seri dış motorunda kullanılan malzemeler veya incelemesi hakkında bilgi, video.. gibi konularda yardımcı olabilecek var mı?

Amacım yeni motorun sessiz olmasını sağlayan aksam parça vs ney ise ona uydurabilir miyim? Sanayide parçacılardan ona göre parça arayacağım en azından şansımı deneyeceğim. Yurt dışından sıfır rulman siparişi verdim. Rulmanları değişince ses azalıyor fakat yeni seri gibi olmuyor yine de.. Konu hakkında yardımcı olabilecek var mıdır?

2. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    Valla Fuat soru güzelde bu konuda senden daha tecrübeli var mı onu merak ettim senden daha çok mp araştıranı görmedim dostum :koptum:temo8

3. Fuat Çakmak

Fuat Çakmak

İsim:
    Fuat
    abi bu konuda bilgi bulamadım yabancı forumlarda dahil :D önümüzdeki hafta bi açıp inceleyeceğim bakalım

hiter bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş