1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sonunda başladık Bismillah

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde hiter tarafından 18 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    Bayadır dönüp bakamadım buralara. Bıraktım sanılmasın. Hastalıklar iş güç derken foruma yazmaya fırsat bulamadım kusura bakmayın. En son dertlerimizden sonra black torch 2 çeşit zoa ve star polipi maalesef kaybettik. Diğer canlılar yola temiz devam ediyor. Bu arada mandarinlerde öldü. Mysis artemia aklıma ne gelirse verdim. Şişe içine koyma hedef yemleme tüm tavsiyeleri denedim. Maalesef başaramadım hiç bir şey yemediler. Potlar bitince de açlıktan öldüler çok üzüldüm. Bir kaç resim atıyorum bir sıkıntımız yok şükür.
    Bu arada yeni bir tank yaptırdım 90-60-50 Süleyman usta yapımı alttan sumplı. Konusunu en kısa zaman da açıcam. Şu anda o tankta da su dönmeye başladı. Herkese keyifli forumlar dilerim.

8F9D9AE9-AB56-473F-B388-A056A4878113.jpeg F25AF990-F491-404D-BB99-468B4E6FAAB0.jpeg

MESUT_KERİM, veysel, zorvolkan ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  2. hiter

hiter

Yer:
    Mersin
    İsim:
    Fuat BALKAR
    Sonunda beklenen gün geldi ve bir macera daha son buldu. Daha büyük bir tanka geçtiğim için Newa More 50r dün akşam itibari ile kapandı. Çok güzel bir 2 yıldı. Beni ziyadesi ile memnun etti umarım yeni tankımda aynı keyifli zamanları bana yaşatır.
    İlk deniz akvaryumu kurulumum biliyorsunuz buydu. Bana olan yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
    Konunun sonunu bağlayıp yıllar sonra tank duruyor mu diye merak edilmemesi için yazma gereği duydum. Soranlar için kesinlikle tavsiye ederim Newa More 50r iyi bir tercihti. herkese keyifli forumlar dilerim.

Ufuk_Arslan, Sena, mekatronik ve diğer 2 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş