1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Skimmer taşmasına SON

Başlığı 'Soğutucular-Testler ve Diğer Ekipmanlar' kategorisinde ismetsami tarafından 20 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. ismetsami

ismetsami

Yer:
    ISTANBUL
    İsim:
    ?smet Sami
  2. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Biraz tamirat bilginiz varsa su ekleme ve ps durdurma için çok basit bir sistem yapabilirsiniz.Şuan kendi yaptığım bu sistemi3 yıldır sorunsuzca kullanıyorum.

3. ismetsami

ismetsami

Yer:
    ISTANBUL
    İsim:
    ?smet Sami
    Bir ekipman yapmak basit bile olsa bir çok kişi için karmaşık hale gelebilir. Üstelik bu elektrik ise daha da problem yaratabilir. Bence problem yaşamamak adına teknolojik ürünleri satın almanın hiç bir sakıncası yok. Ama tabiki sizin beceriniz ve yaptığınız dıy ürüne olan güveniniz tamamen sizinle alakalı bir durum. Şahsen risk taşıyan tuzlu su hobisinde ben kabul görmüş marka sistemlerin kullanılması taraftarıyım. Keyifli hobiler dilerim. Saygılar

emrah aytekin bunu beğendi.
  4. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Dediğiniz haklıdır ama biraz araştırma ile birçok şeyi çözebiliriz.Mesela ben o sistemdeki röleleri tetiklemek için şamandralarda 12 v modem adaptörü kullandım.Buda su içindeki elektrik tehlikesini sıfıra yakına düşürüyor.

Tercihler, maddiyat, zaman ve dediğiniz gibi yetenekler durumu belirliyor.

ismetsami bunu beğendi.
  5. ismetsami

ismetsami

Yer:
    ISTANBUL
    İsim:
    ?smet Sami
    Cihaz elime ulaştı. Hafta sonu kısmetse deneyeceğim. Bakalım sonuç ne olacak.

Montimahir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş