1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Reef Angel Akvaryum Kontrol Sistemleri

Başlığı 'Aydınlatma Armatürleri' kategorisinde bulents tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

?

Tankınızda kontrol sistemi kullanıyor musunuz?

1. Evet

8,3%
  2. Hayır

41,7%
  3. Gelecekte düşünüyorum

50,0%
  1. Nitrat, nitrit, tuzluluk, kalsiyum, amonyak, PH, KH, Orp, Oksijen, lux, sıcaklık anlık ölçülebiliyor. Pinpoint diye bakabilirsiniz. Birçok farklı marka cihaz da var akvaryum odaklı olmayan fakat kullanılabilen. Tabi pahalı :)

2. gorkembora

gorkembora

Yer:
    Kocaeli
    İsim:
    Bora
    Pinpoint diye arattım hiçbirşey bulamadım wallla :(
    Tek tek ölçen cihazlar var ama acaba tek bir sistem halinde var mı merak ettim. Pahalı olacağına da eminim ancak geliştirmeye açık bir yazılım varsa belki alır geliştiririz diye düşünüyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Valla yaklaşık 1 sene önce baya araştırmıştım. Hatta ölçüm cihazları satan yabancı bir firma ile mailleşmiştim. (aradım bulamadım ismini) Küçücük problardan oluşan büyük bir prob ile yazdıklarımın bir çoğunu ölçen bir sistemleri vardı. 2500 euro gibi bir fiyat vermişlerdi sanırım :)

4. gorkembora

gorkembora

Yer:
    Kocaeli
    İsim:
    Bora
    Bulsanız adını süper olur walla.. Birde benzeri ürünler neler marka ve modellerini bilen varsa yazsın lütfen.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş