1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Marine 210*60*50

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde vedatt tarafından 28 Kasım 2017 başlatılmıştır.

1. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    UPS watt hesaplamasında kafa motoru , PS ve dalga motorları yeterli diğer cihazlar elektrik kesintisinde çalışmasada olur gibi geliyor bana. Bu cihazlarda genelde DC motorlar kullandığından UPS veya reguletör ile kullanmak mantıklı olur.

2. dincert

dincert

Yer:
    ankara
    İsim:
    dinçer
    Çağatay bey iyi günler,
    kusura bakmayın mesajınız yeni gördüm. UPS olarak line interactive almak daha makül bence de. Sonuçta fiyatları daha uygun ve daha az sessiz.

3. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :nazar::nazar::nazar: Maşallah balıklar süper.Blue face ne olmuş öyle, iyice azmanlaşmış :)

vedatt ve gokhantiknaz bunu beğendi.
  4. TigeR

TigeR

İsim:
    Fatih
    Merhaba tank harika gorunuyor ama bence o tanka cok kalabalik balik yuku yerine 6 7 saglam angel ve 1 suru anthias gibi efsane olur hemen hemen ayni olculerde bende var angel girmeye basladim.
    Asfur
    French
    Quin
    Regal gibi baliklar cok daha guzel duracaktir.
    Madem okadar yatirim yapildi bari hakkini veren baliklar olsun:)

hiter bunu beğendi.
  5. ccasper

ccasper

Yer:
    Kocaeli / İzmit
    İsim:
    Serkan
    Vedat bey Merhaba konu neredeyse 1 sene olmuş her araba ile geçerken seyrediyorduk keyif ile hatta araya minübüs girmesin diye uğraşırdım en son tuzlu suyu bozup DİSKUS akvaryumu yapmıştınız sanırım sonra da akvaryumu boş görmeye başladık varmı acaba yeni bir proje :)

Sayfayı Paylaş