1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Larviva İnicio Plus

Başlığı 'Canlı Yem Kültürleri ve Diğer Yemler' kategorisinde l144antalya tarafından 26 Şubat 2017 başlatılmıştır.

1. l144antalya

l144antalya

İsim:
    Volkan Cimilli
    INICIO Plus 500 başlangıç yemleri tüm temel besin ve mikro besinleri içeren ve narin larva ve yavru balıklara uygun olacak şekilde titizlikle geliştirilmiştir. Bu diyet düzenli ve tahmin edilebilir üretim sonuçlarına ulaşmayı sağlamasının yanında yavru balığın sağlıklı ve maksimum gelişimine de mümkün kılar.
    Tüm larva ve yavru balık diyetleri, küresel ayrıcalığının parçası olarak, Avrupa Birliği'nde balık yemi kullanımı için onaylanmış tek probiyotik olan Bactocell'i içermektedir. Bactocell'in yeme ilave edilmesinin larva ve yavru balık biçim bozukluklarını azalttığı ve kuluçkada hayatta kalabilmeyi yükselttiğine dair belgelenmiş bulgular mevcuttur.
    Yemin fiziksel kalitesi ilk yaşam evrelerinde çok önemlidir. Yemimiz suda iyi bir dağılım, optimal batış hızı, iyi ayarlanmış büyüklük göstermekte ve toz içermemektedir. Bu da yavru balık üretimine optimal yansıma ile daha az sağlık riski teşkil etmekte olup, daha az sorun çıkartarak, sağlıklı su koşulları ile larva arasında daha dengeli büyümeye katkıda bulunur.

ÜRÜN HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ

Ekli Dosyalar:

2. vatozantalya

vatozantalya

İsim:
    serkan
    Uzun zamandır bu yemi araştırdım, kullanım ve tavsiyelere bakacak olursak çok başarılı bir yem nereden ve nasıl bulabilirim?

3. l144antalya

l144antalya

İsim:
    Volkan Cimilli
    İlginizden dolayı teşekkür ederim Larviva hakkında gerekli bilgileri sizle yolluyorum.

vatozantalya bunu beğendi.
  4. vatozantalya

vatozantalya

İsim:
    serkan
    Bugün 100 gr aldım denedikten sonra sizler ile paylaşımda bulunucam.Keyifli forumlar herkese...

l144antalya bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş