1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

LÜtfen buraya bakin!!

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde erencan123 tarafından 9 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. erencan123

erencan123

İsim:
    Eren Can
    Arkadaşlar bende 1 tane lepistes var ne zaman doğurur lütfen yardımcı olun. Bir arkadaştan aldım ne zaman hamile kaldığını bilmiyorum ama karnı şiş lütfen yardım! :ay: Birde akvaryumum 8 litre 6 japon besliyordum 4 tane besliyorum şuan 1 tanede 3-4 cm lik lepistes attım birşey yapmıyorlar. Akvaryum hacmine qöre bu balık sayısı fazlamı lütfen yardım.

Not;

Eksik bilgiler ve kısır konu olmasından dolayı 'Arşive' taşınmıştır...

2. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Cevap: LÜtfen buraya bakin!!

Öncelikle aramıza hoşgeldin Eren. Lepistesinin nezaman doğuracağını bilemiyoruz hamile kaldığı zamanı bilmediğimizden dolayı ancak doğuma yakın zamanlarda balığın karnı iyice şişer ve karın bölgesindeki kararma dahada belli olur. Ancak balığın nezaman doğuracağından ziyade daha önemli bir sorunun var. Oda akvaryumun. 8 litre akvaryum dediğin olsa olsa faunustur diye düşünüyorum. Bu hacimde balık beslemen doğru değil. Kısa zamanda balıklarını kaybedebilirsin.

10.KÖY bunu beğendi.
  3. erencan123

erencan123

İsim:
    Eren Can

Öncelikle hoşbulduk fanus 1-2 litre olur. Balıklar 2 hafta felan yaşadı o akvaryumda ölmedi çokta neşeliler gibi. Zaten lepistes şuan kavanaozda :D:D ama en erken 1 haftaya doğrurur. Bende buqün alacağım büyük akvaryum 20 ltre felan bilmiyorum daha doğrusu kaç litrede işte bizim burda biyer var o adamın akvaryumundan daha büyük akvaryum qelecek işte onu alcam adam o akvaryumda 30 tane felan japon besliordu büyükdü hemde en az 7 cm vardı saygılar.

4. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu

Emreciğim 8 litre akvaryum,akvaryum sayılmaz.Bu hacimdede sağlıklı balık beslenmez. Akvaryumunda ısıtıcı,filitre vs varmı? Akvaryumundan birkaç kare resim çekip ekleyebilirmisin rica etsek?

Bu arada Emre mesajlarını yazarken msn diliyle değilde,Türkçe yazım ve imla kurallarına uygun şekilde yazarsan memnun oluruz.:ay:

5. erencan123

erencan123

İsim:
    Eren Can

ısıtıcı yok :( ama filtre var :) kusura bakma link wrdim facebooktan renmin ası yüklenceni bilmiorum çüNkü buqün büyük akvaryum alcam bi akvaryumcu bnm alacağım o akvaryumun az küçüğünde 30 japon felan vardı ordanda balık aldım hatta

6. erencan123

erencan123

İsim:
    Eren Can

cevap yazar mısn ?? biraz hızlı

7. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin

Eren bey, aradığımız tüm konular fazlasıyla forumda mevcut. Forumda anahtar kelimeler ile araştırma yaparak sonuca ulaşabilirsiniz. Araştırma yapmadan ve forum kuralları dışında açtığınız bu başlığı kilitleyip arşive taşıyorum.

METİN SUVAR ve alper5959 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş