1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Konu ve Mesajlarını Görmek İstemediklerinizi Engelleyin

Başlığı 'Site Klavuz-İstekler' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 16 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Arkadaşlar, çoğunuzun bildiği gibi Akvaryum Portalı için sürekli üye yapısı kalitesini korumak ve forumu okunabilir tutmak yanında, sizlerin forumdan en üst noktada keyif almanızı sağlayacak uygulamaları hayata geçirmeye çalışıyoruz.

Forum yönetimi açılan tüm konu ve yazılan tüm mesajları kontrol etmeye çalışıyor ve çoğunuzun kabul edeceği gibi aslında en hızlı moderasyon düzenleme yapabilme kabiliyetine sahip forumlardan biriyiz. Ancak elbette forum yoğunlu yüzünden kaçan konu başlıkları, sürekli bozuk imla kullananların bazı mesajları oluyor. Sizler forumun ana tabanını oluşturan üyeler gerek kendi konunuza yazanları veya diğer takip ettiğiniz konulardaki bazı kişlileri enaz bizim kadar iyi süzebilirsiniz. Bunlardan daha da önemlisi bireysel olarak bazı kişilerin mesaj ve konularını ve yine bu kişi veya kişilerin sizin konu mesajlarınızı görmesini istemeyebilirsiniz. Bu engelleme neticesinde engelenen kişinin forum faaliyetleri devam edecek ama engellediğiniz kişi veya kişiler artık sizin için forumda yok sayılacak. Forum yönetimi düzenli olarak fazla kişiden engelleme alan aynı kişleri ayrıca değerlendirmeye alama fırsatı da yakalamış olacak.

Bu noktada yapmanız gereken şey aşağıda ekran görüntüsünde olan ayarı kullanarak görmek istemediğiniz kişileri engelleme yetkisine sahipsiniz.

Sözün Özü;

Rahatsız olduğunuz kişleri engelleyebilirsiniz. Ayarı basitçe yapmanız için ekran görünleri üzerinde işaretler kullanılmıştır.

Akvaryum Portalı üye engeli.png

Üye kullanım ayarları.png

Deniz Akvaryumu Portalı

Düzenleme: 16 Nisan 2016
    TencoMelih, Erdem., seaman038 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Çok yaşayın emi Temel hocam.temo25temo25 Altına "Varlığımdan rahatsız olanlara armağan olsun" yazasım geldi.

8020_r31s, TencoMelih, Erdem. ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Engelledim seni zaten bir şey mi dedin sen bana görmedim.:D

seaman038, Ontheway, TencoMelih ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Benim kendi adıma forumda konusunu ve mesajlarını görmek istemediğim yok.:) Herkesi ve Portalı seviyorum...:portaliseviyoruz:

seaman038, TencoMelih, Erdem. ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  5. TencoMelih

TencoMelih

Yer:
    Karabük
    İsim:
    Melih
    :koptum:

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim: