1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Green Terror Cinsiyet Belirleme

Başlığı 'Tür ve Cinsiyet Belirleme Portalı' kategorisinde Muhammedülgür tarafından 12 Nisan 2017 başlatılmıştır.

1. Muhammedülgür

Muhammedülgür

İsim:
    Muhammed Ülgür
    Arkadaşlar daha önceden farklı akvaryum forumlarından net cevaplar alamadım green terror cinsi balıkların cinsiyetini bilen arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim... 20170412_115357.jpg 20170412_115217.jpg 20170412_115821.jpg

2. Muhammedülgür

Muhammedülgür

İsim:
    Muhammed Ülgür
    Cevap verecek arkadaş yok mu ?

3. Muhammedülgür

Muhammedülgür

İsim:
    Muhammed Ülgür
  4. mehmet_gzl

mehmet_gzl

Yer:
    Ankara
    İsim:
    m_guzel
    1.resimdeki erkek 2.disi 3 de erkek gibi ama baya hirpalanmis. Ayrıca resimden çok belli olmuyor bunlar disilerin surat çizgileri erkeklerden koyu olur .erkeklerin sırt yüzgecleri uzun olur .

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. mehmet_gzl

mehmet_gzl

Yer:
    Ankara
    İsim:
    m_guzel
    Ayrıca yavru alma düşüncen varsa şu yolu izle.akvaryum küplerinden al içine girebilecekleri sonra bu akvaryumda dışı olanı 1 aya yakın tek besle ve daha sonra dişinin organı belirginlesecek .o zaman erkek olanı ekle ve göreceksin yumurlayacaklar.ben denedim bu yöntemi ve yavru aldım.unutmadan sunuda ekleyeyim Green terör eş tutarsa başka balık koyma yazık edersin.cok saldırganlar. Parcalarlar.

6. Muhammedülgür

Muhammedülgür

İsim:
    Muhammed Ülgür
    Teşekkür ederim Sn mehmet_gzl. Hırpalanmış dediğin gt yi 1. Resim de erkek olan gt yaptı akvaryumun için de green terror harici balık yok fakat erkek olan bütün balıkları durmadan kovalıyor nedenini anlamış değilim... Açıklarsanız sevinirim

7. mehmet_gzl

mehmet_gzl

Yer:
    Ankara
    İsim:
    m_guzel
    Erkekler baskinlik kurup bölge sahibi olurlar ve bölgesinde dolaşan diğer balıkları sevmezler bu onların genel özelliği

Sayfayı Paylaş