1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Facedeki Sohbet eklentisi

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde sarıprenses tarafından 2 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. sarıprenses

sarıprenses

İsim:
    mehmet bilbay
    Selam ustadlar benim bir önerim isteğim olucaktı.Biliyorsunuz bazı sitelerde (forumlarda) sohbet eklentisi bulunmakta '' Akvaryum Portalı '' ndada bulunması gayet hoş olur böyle kaliteli foruma ne yapılsa yeridir diye düşünüyorum.

*Başka bir Akvaryum forumundan alıntıdır.*

2. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Cevap: Facedeki Sohbet eklentisi

Halil bu şekilde yapılan sohbet sistemleri sonucu paylaşımlar azalır.Kişiler konu açmak yerine bu şekilde sohbet sisteminden paylaşımları sürdürmektedir. Paylaşımlarda kendi baktığı türler ve akvaryumda oluşan herhangi olumlu ve olumsuz durumları konu açmak yerine özelden paylaşacaktır.Zaten çoğu üyeler msn'den aynı paylaşımları sürdükmektedir.:)

sarıprenses ve BassKiller bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Facedeki Sohbet eklentisi

Verdiğin sohbet örneği vbulletin org sitesinde resmi olarak yayınlanmış bir ücretsiz eklenti zaten. İsteyen lisanslı forum alır indirir. Yani biz de koyabiliriz. Fakat zaten amacımız tamamen akvaryum dışındaki anlık kısa mesajların yazılabileceği bir bölümdü ve bu var üst tarafta. Facebook üzerinden sohbet kendi sayfasında yapılabilir diye düşünüyorum.

Her sitenin de kendi ayrı düşünceleri olabilir, üyeler her sitenin veya alıştığı yerde olanları girdiği diğer yerde istememelidir. Seçimini yapmalı veya gidip gelmelidir vs.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş