1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Deniz Akvaryumu Satanlar

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 27 Nisan 2013 başlatılmıştır.

1. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Bende Süleyman Usta' ya akvaryum yaptırmış biri olarak kesinlikle çok memnunum. Üstelik daha henüz akvaryum eve girip dönmeye başlamadı bile. Öncelikle mütevazi kişiliği ve samimi tavırları ile esnaf olmanın hakkını veriyor. İşçilik ve kalite konusuna gelirsek ise bana yaptığı tankta bir camın çizik olduğunu kendisi fark ediyor ve değiştiriyor. Yani bir başkası bunu görmemem için elinden geleni yapar ve akvaryumu eve soktuktan sonra sen çizmişsin kardeşim derdi çok net. ;) Kaliteli bir akvaryum yaptırmak istiyor ve mağdur olmak istemiyorsanız Süleyman Usta doğru adrestir. :okey:

Emre66 bunu beğendi.
  2. Nasıl ulaşacağız Süleyman ustaya yeri nerededir .

3. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Temel abi belirtmiş kontak bilgilerini

Emre66 ve Gkhan bunu beğendi.
  4. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Yeri Çamlıca' ya yakın. ;) İstediğiniz akvaryumu ayrıntılı bir şekilde anlatın. Akvaryumu almak için acele etmeyin. Sabırlı olun ve Süleyman Usta' nın ince işçiliğini tamamlamasını bekleyin :)

Gkhan bunu beğendi.
  5. Avrupa yakasında bulamadım da bugün görüşeceğim bakalım artık. Teşekkür ederim

6. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Neden sabırlı olmak gerekiyor ?
    Teslim süresi uzuyormu? Yada kuruma süresinimi kast ettin 1 hafta?
    Alt tarafı 4 cam doğru şekilde yapışmayacakmı?
    Sanayi tesisimi yapıyorlar ?
    Elektro mekanik tesisat işlerimi yapıyorlar?
    Ah şu ustalar yokmu :)

Bu arada ustayı tanımam etmem sadece senin sabır vurguna istinaden yazıyorum bizdeki akvaryum ustalarının geneli malesef böyle

7. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Valla ben epey bir sabrettim o yüzden :D Aslına bakarsan benim acelem de yoktu birazda umursamadım.

8. 70x45x40 alttan sumplu mobilyalı akvaryum için 750 lira fiyat verdi Süleyman Usta

9. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Daha ucuzunu da, daha pahalısını da bulabilirsin. Kafan rahat olsun istersen Süleyman Usta' yı tavsiye ederim. Mesela benim akvaryum yapılırken camlardan biri çizilmiş, ya da yapıştırdıktan sonra çizik olduğunu fark etmiş. Benim fark etmeme gerek kalmadan söküp tekrar yaptı usta akvaryumu. Bir de extra clear cam istemiştim ama nasıl bir şey olduğunu bilmiyordum. Forumda bir arkadaşın kocaman bir tank imalatında kısa kenarlardan birisi extra clear cam kullanılmadan inşaa edilmiş mesela. Bu ve buna benzer sıkıntılar yaşamamak için ne istediğinizi bilin ve iyi aktarın. ;)

10. bilmiyorum ki avrupa yakasında olsa daha iyi olur ama biraz daha araştıralım bakalım

11. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Avrupa yakasında Marine Akvaryumun da kendi imalatı akvaryumları var gayet güzel iscilikleri var.

Çağatay Utku bunu beğendi.
  12. YaSiN KiZiLaY

YaSiN KiZiLaY

Yer:
    Avusturya innsbruck
    İsim:
    YaSiN KiZiLaY
    Elinize saglik güzel yazi olmus. bana göre en mantiklisi akvaryumda cam kesme ve delik acma konusunda yardim alinmali yada siparis verilmeli ama diger tüm malzemeleri alt kasasidir dolabidir su sistemidir elektrik sistemidir bunlar eli yatkin olan kimsenin kendisinin yapmasi gereken seylerdir. Ben o islerden anlamam derseniz yapilcak en güzel sey her detayi incelemek ona göre yaptirmaktir tabi benim düsüncem...

Pennywise bunu beğendi.
  13. csrerol

csrerol

İsim:
    Cesur
    Aslında yaptırmaktan cok hobiciden almak daha mantıklı ben yener yılmaz yapımı bir tank aldım 3 cam ekstra clear camlı durso sistemli 130*60*50 agac kasnaklı mdf kapaklı toplam 350 tl ye aldım yani ucuza da pahalıya da mâl etmek kendi elimizde yazılar gayet güzel

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Süleyman aras1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş