1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Conch Ölümleri

Başlığı 'Tridacna ve Diğer Yumuşakçalar' kategorisinde hasan1958 tarafından 4 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. JOEBLACK73

JOEBLACK73

İsim:
    cüneyt bolkol
    Mg ölçebildiniz mi?
    Canlı yükünüzü bilmiyorum, eğer sps bakmıyor iseniz yaptığınız eklemeler ile artmıştır. Sps yok ise su değişimleri yeterli olacaktır. Ayrıca girmenize gerek yok.

2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bende yine bir adet öldü abi, dediğim gibi ben normal olarak bakıyorum arada bir olan ölümlere. Sıklaşırsa suyu komple bir testten geçirip değerler nedir bakmak lazım.

hasan1958 bunu beğendi.
  3. hasan1958

hasan1958

Yer:
    Ankara
    İsim:
    hasan eksi
    Veysel bende normal karşılıyorum, ölümler zamanla oldu ama ben farkına varamadım.
    Canlılar çok sağlıklı gözüküyor. Beslemeyi günde 3 öğün yapıyordum ikiye indirdim.

veysel bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bende bir veya iki öğün besliyorum abi, genelde bir oluyor.

hasan1958 bunu beğendi.
  5. muratmuratt

muratmuratt

Yer:
    istanbul
    İsim:
    murat işal
    Bende de aynı problem var halı gibi oluşmuş bir yapıya sahip kayaların olduğu ortamda iyi beslenebiliyorlar düz cama dahi tırmanıyorlar maalesef benim akvaryumda da yosunlaşmanın y si yok ve aynı durum kuma gömülme ve ölümle son buluyor Mesut arkadaşa katılıyorum diğer arkadaşlarında yazdıkları yorumlar ayrıca birer artı etki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. muratmuratt

muratmuratt

Yer:
    istanbul
    İsim:
    murat işal
    Halı gibi oluşmuş yosun demek istemiştim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş