1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Balığım öldü

Başlığı 'Afrika ve Asya Balıkları Forum' kategorisinde simgeoozel1903 tarafından 25 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. simgeoozel1903

simgeoozel1903

İsim:
    SimgeDemiröz
    [​IMG] beta baligimin sabah hicbirseyi yoktu geldigimde ölü buldum dun suyunu degistirmistim ılık su yapiyordum hep fanusunda duruyodu ama suan heryerini beyaz ipligimsi bi ag kaplamis

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Bir ihtimal Değiştirdiğiniz su fazla sıcak gelmiş olabilir Beta balıkları dayanıklı bir türdür.

3. Oktay Kuştutan

Oktay Kuştutan

Yer:
    YunusEmre / Manisa
    İsim:
    Oktay Kuştutan
    Tarık Beyinde dedigi gibi, degisim suyunuz ile canlının içinde bulundugu suyun sıcaklık farkı tolere edemeyecegi kadar fazlaydi. Bu tür faunusta beslenen canlilar için değişim yapacaginiz suyu fanus ile aynı ortamda bulundurun. Faunusun yakınlarına 1 lt pet yada cam şise icinde su koyun, günlük bir çay yada su bardağı su alın faunustan yerine pet yada şisedeki sudan aynı miktarda koyun. Saygilar.

4. emrah aytekin

emrah aytekin

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    emrah aytekin
    Ölüm sebenini aramanız tuhaf olmuş..... kötü şartlar yetersiz alan bilinçsiz hobyci pardon böyle hobiy olmaz....

Sayfayı Paylaş