1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Bölgesel Forumlarda En İyi İçerikli İlimiz Yarışması

Başlığı 'Portal Yarışmaları' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 9 Kasım 2010 başlatılmıştır.

?

İçeriği En Güzel Olan İlimiz Hangisi ?

1. Kütahya ile wizi_emre (Emre Soycan)

oy sayısı 3
    30,0%
  2. Ankara ile balyoznuri (Aytekin Öztürk)

oy sayısı 7
    70,0%
  3. Eskişehir ile cc286nc03 (Yunus)

oy sayısı 0
    0,0%
  4. Ordu ile SantiMunez (Mustafa Can ÖMEROĞLU)

oy sayısı 0
    0,0%
  5. Aydın İle Zgrkaralar (Özgür KARALAR)

oy sayısı 0
    0,0%
  1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Selam arkadaşlar;

Bilindiği üzere hep allengilli yarışmalar bizdedir. Bu da bir allengirli yarışma başlangıç Konusudur. Yarışmamının ana teması yeni açtığımız ' Haritalı Bölgesel Forumlar ' hizmetinin kullanılmasını teşfik etmek yanında bu bu forumlardaki illerimizin içeriklerini diğer forumlardaki gibi 'Trabzon' da adam var mı tarzında olmamasını sağlayıp daha kaliteli ve hobiye katkı sağlayacak içerik yapısına kavuşturmaktır.

Düşünenler olabilir; Bunlar bu sayede içerik girdirecekler bölgesel forumlara akıllarınca diye. Cevaplayalım hemen EVET.

Fakat hatırlatalım ki ' Akvaryum Portalı ' bu forumlardan diğer tüm katagorilerimiz gibi bir şey kazanmıyor...kazanan hobi ve faydalanan hobiciler oluyor. Kısaca portala değil poratalı seven ' Herkese' yapmış olacak. Kendi ilinin hobicisine yapmış olacak. Tıpkı tüm konularımızda olduğu gibi. Keskin ifadeyle yukardaki gibi düşünenlere cevap bağıra bağıra evettir.

Her zamanki gibi olmayan yarışma kurallarımıza gelelim. Yarışmamızda Hakim, Savcı, Bilir kişi, Uzman Çavuş, Son 200.de sprint atmayı seven Jokey yok...

Kendimize oy kullanmıyoruz, yeni üyelikler alarak çetnefilli işler yapmıyoruz. Bildiğiniz gibi kaçmıyor, karizmanızı çizmeyin boş yere. ;) 30 mesajdan az mesajı olan 'Yeni üyelerin' oyları geçersizdir. Kurallarımız etik ilkeler çerçevesinde geçerli olup...Bu yarışmamızında diğerleri gibi öğünerek tamamen amatör yapıda olduğunu hatırlatırım.

Katılmak isteyen üyelerimiz içerik gireceği ili seçecek ve bu konu altına ben bu ille katılmak istiyorum diye yazacak. Aynı ili seçenler olursa ilk yazan o ili almış olacak.

Yarışmayı kazanmak için yapılacak olanlar; En güzel içerikle dolduran yani ençok sayıda en güzel konularla dolduranlar ve tabi daha az konu girmiş ama gerçekten kaliteli konular girmiş olanlarda fazla oy alacaktır. İçerikten kasıt canım memleketim değil hobi alanı içerisinde veya ilin bulunduğu bölgenin kendi sucul yaşamından, ilin hobiye bakış açısından, ilin akvaryumcularından haberler, makaleler girerse şansı artar.

İçerik hazırlama süresi 20 gün. İçerik hazırlama süresi ardından Ankete oy kullanma süresi 10 gündür. Yarışmaya Katılım istekleri 14 Kasım Pazar günü sona erecektir. :ay:

Bu konu altına katılmak isteyenler lütfen mesajlarını yazsınlar. Soru sormak isteyenler aşağıdaki linkte sorularını sorabilirler.

http://www.akvaryumportali.com/showthread.php?t=603

Yarışmayı kazanacak arkadaşımızın Ödülü:

Hayırlı Olsun...

cirol bunu beğendi.
  2. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan
    Temel abim. Ben Kütahya' yı almak istiyorum. Kütahya' daki sucul hayat hakkında bir sürü paylaşacak şeyim var. :ay:

volkantr34, cirol ve YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. balyoznuri

balyoznuri

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Aytekin Öztürk
    Temel abi bende Ankarayı almak isityorum.Paylaşıcak çok şey bulucağıma eminim. Saygılar

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  4. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    İstanbul tabiki de :) İşin ilginç yanı bu bayramı akvaryumcumda takılarak geçireceğim :) Bol bol vaktim var.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Şu ana kadar olan katılım talepleri yerine getirilmiş ve ankete eklenmiştir. Başarılar size arkadaşlar.

6. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Vay nasını ödüle bak arkadaş :) Tam benlik ama paylaşım yapacak vakit yok :)

Şimdi bu arkadaşlar ne tanıtacak anlayamadım. Mesela trabzondaki akvaryum ile ilgili şeyleri sanırım. Güzel yarışma olacağa benziyor ve güzel ödül.

Tüm yarışmacılara başarılar dilerim...

7. wizi_emre

wizi_emre

İsim:
    Emre Soycan
    Bugün benden habersiz bir başkasının Ufak flexi kullanması ve açık bırakarak fişten çekmesi sonucu arkadaşımdan bana sormadan fişe taktığında flex yukarıdan sağ bacağımın diz kapağına düştü. Hatrı sayılır büyüklükte ve derinlikte yara açıldı :) Şu an yürüyemiyorum. Bu yüzden ayağım iyileşiye kadar Akvaryumportalı' nda vakit geireceğim. Bu günlerimi can sıkıntısı ile yaşamaktansa Kütahyam ile ilgili tüm sucul hayatı dökme vakti gelmiştir. :)

8. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Geçmiş olsun Emre abi. Desene paylaşım patlaması yaşayacağız :)

9. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    İlginç bir etkinlik olmuş hocam, her zamanki gibi... ;)

Bölgesel forumlardaki zenginliği arttırmak ve bu etkinlik için insanları harekete geçirmek için isteyenler bence kendi bölgelerindeki akvaryumcuları görsel destekli tanıtabilirler. Hem çok faydalı bir çalışma olur, hem de bu etkinlikteki rekabet artar, tatlı bir rekabet oluşur ve muhabbet olur. ;) Sadece bir fikir...

MEsela ben bizim buradaki akvaryumcuları fotoğraflı olarak tanıtmayı düşünüyordum Lepistes Kulübü'nde. Böyle bir çalışma yaparsam Akvaryum Portalı'na da mutlaka aktaracağım.

10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Tesekkurler Hocam. Yarismaya katilman bence guzel olur. Neden dusunmuyorsun ?

11. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Sağ ol hocam. Katılırım elbette, ama şu anda değil. ;)

12. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Onur hocam aslında bende katılırsın diye düşünüyordum.

13. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Sadece akvaryum hobisiyle ilgili değilmiş, sucul alan muhabbeti de varmış... :) Ama il seçme konusunda kararsızım. En iyisi daha sonra katılmak...

cirol bunu beğendi.
  14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hocam bolgelerdeki illerin icerikleri tamamen ozerk olmali. Hicbir sart yok iceriklerde. Cunku tek bir forumu var ilin ve gerek hobinin, gerekse kendi ozgun yasantisindan kesitler, varsa sucul alanlarindan tanitimlar gibi hepsinden renkler bulunmalidir.

Katagori olarak acilmis bolge forumlari var bazi platformlarda ama ne yazik ki konulari tanisma ve bulusmadan ibaret. Cok daha faydali icerikleri olmasini, illerin ozelliklerini yansitmasini, varsa sucul zenginligini, hobinin o illerdeki durumu, daha iyi ve yaygin olmasi icin bazi adimlarin onerilmesi cok daha faydali olacaktir.

Yarisma sadece bir rekabete katilmaktir ve hediyesi kucuk bir renktir. Ancak sonunda ortaya cikacak olandan kazanan hepimiz ve ihtiyac duyanlar olacaktir. Katilimini bekleriz.

Cep mesaj...

Onur G. HİTİT bunu beğendi.
  15. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Yaşadığımız il şart mıdır? Mesela ben Bilecik'te yaşıyorum, ama Samsun'daki sulak alanları daha iyi bilirim.

16. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Samsun ili ile katıl Hocam. İçerik yarışması sonuçta. Senin tanıtacağın, açacağın her konu Samsun'lu ve takipçi hobicilerin faydasına olacaktır.

17. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT
    Kararsız kalıyorum işte. Samsun var, Bolu var, Bilecik var, var oğlu var... :)

18. cc286nc03

cc286nc03

İsim:
    YUNUS
    Bende Eskişehir'i alabilirim. Kısmen görsel kısmen anlatımlı bir yazı ve tanıtıcı rehber hazırlıyabilirim sizlere.

volkantr34, zgrkaralar, cirol ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Yunus bey, isminiz yarışmaya eklenmiştir, başarılar.

20. SantiMunez

SantiMunez

Yer:
    Samsun
    İsim:
    MUSTAFA CAN ÖMEROĞLU
    Ordu ile katılmak istiyorum :)

Sayfayı Paylaş