1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ankara içi hediye

Başlığı 'Forum Arşivi' kategorisinde mandarin tarafından 25 Şubat 2012 başlatılmıştır.

?

ben hediye işine katılıyorum

Anketin kapanma tarihi 25 Temmuz 2012.
  1. mantıklı

oy sayısı 2
    66,7%
  2. mantıksız

oy sayısı 1
    33,3%
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mandarin

mandarin

İsim:
    egemen kaya
    İzninizle;

Konu Kilitlenerek arşive taşınmıştır.

Arkadaşlar merhaba belki bazılarınız ile forumdan tanıştım görüştüm konuştum. Sizlere bir teklifim var yumuşak mercan,zoa , polip balık vs gibi akvaryumunuzda fazlalık yada miktarı fazla olan canlıları hediye almak ve çoğaltıp bende ankaralı tuzlu su akvaryumu dostlara hediye etmek istiyorum amacım budur. Amacıma sadık kalacağıma kanaat getiren arkadaşların hediyelerini almak isterim. Bunu başak forumlarda da yapmayı düşünüyorum. Umarımki forum kurallarına ve usule aykırı bir hediye talebi etmemişimdir. Lütfen yanlış yaptığım bir husus varsa uyarınız...

2. Blue Zaire

Blue Zaire

İsim:
    Ali AYDIN
    Cevap: Ankara içi hediye

Bence mantıklı ve güzel bir olay olur. Keşke bizim burada da böyle kişiler olsa.

3. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Egemen bey şahsi fikrim hediye istemenin yanlış olduğu yönünde üstelik hediye talep edilmeden cins model belirtilmeden alınandır istek şeklinde olursa zaten hediye olmaz.

Bence tankınızı doldurun ve vermek isdediklerinizi verirsiniz. Üstelik hediye gelen mercanlarda öyle baya birşey gelmez gelse gelse 50 kuruş büyüklüğünde gelir onu büyütüp çoğaltana kadar baya zaman geçer.

Tabi bunlar benim fikirlerim.

4. mandarin

mandarin

İsim:
    egemen kaya

Olsun ne fark eder ki 1 yıl sonunda 10 kişi aldığı hediye ya da hibe herneyse ürünleri başarılı ile çoğaltmışşa başkalarıan verir ve döngü artar gider küçücük fragları 40 tl den başlayan fiyatlar ile satmak size ne kadar mantıklı geliyor? Bence bu işin ticaretin yanı sıra yardımlaşmayı da artırmalıyız .Ben şahsen güzel bir haraket ve düşünce olduğunu düşünüyorum. Hediye işin adı olsun fark etmez istenirse talep diyelim istenirse hibe önemli olan konuyu büyütebilme k diye düşünüyorum.

5. bulents

bulents Özel Üye

Yer:
    İstanbul
    Egemen,
    Hediye verecek kişiler zaten foruma hediyeleriniz bölümünde konu açıp ihtiyacı olan kişilere ulaştiriyorlar. Aldigin hediyeleri ne yapacagin tamamen sana kalmış. İster çoğaltıp hediye edersin, ister satarsın. İyi niyetle açmış olabilirsin ama, konu pek anlamlı olmamış.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Arkadaşlar izninizle bu konuyu kilitleyerek arşive taşımak istiyoruz.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş