1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

180 × 60 ×50 Olur mu acaba?

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde Glsn tarafından 11 Ekim 2021 başlatılmıştır.

1. Glsn

Glsn

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Gülsün Odabaşoğlu
    Merhaba portal ailesi. Umarım herkes sağlıklı ve mutludur. Yardımlarınızla seyrine doyamadığımiz güzelliğimiz olmuştu. Ev değişikliği yüzünden akvaryumuzu bozmuştuk ve çok da üzülmüştüm. Hep de özledim balıklarımı. En çok da naso tangi ( bilmiyorum hepsi aynı olur mu ) hala özlüyorum. Ailemize 2 evlat daha katıldı şimdi küçüğümuz 3 yaşında ve yeniden denemek istiyorum. Yardımcı olur musunuz yeniden? Ben yine sıfırım şu an bilgi yönünden. İstediğimiz ebat 180 60 50 . Yerimiz 240cm uzunlukta. Önceki akvaryumda tabandan delikli durso vardi. Sorun yaşamadik ama tehlikli olabileceği konusunda uyarmıştınız. Dursosu nasıl bir akvaryum siparişi vererek başlamalıyım? Hacim makul mü? Dolaplar akvaryumdan uzun,yandan kapaklı, içinde elektrik panolarinin olduğu modelleri çok beğendim. Çocuklar yönünden de güvenli geldi; gözlerine o kadar kablo batmaz.

Saygılar

veysel ve Montimahir bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Dursolu akvaryum olur tabiki tamamen istek ve bütçe meselesi.
    Hayırlı olsun.

3. Glsn

Glsn

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Gülsün Odabaşoğlu
    Tesekkurler Veysel Bey.

veysel bunu beğendi.
  4. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    Tekrar hoş geldiniz. Klasik durso veya ince sistem hazır setleri incelemenizi öneririm. Yeriniz uygunsa dolabın geniş olması hem kablolama, hem diğer ekipman açısından her zaman avantajlı oluyor.
    Artan kur nedeni ile fiyatlar ve canlı ithalatının seyrek olması nedeni ile çeşitlilik bıraktığınız gibi değil ancak sabırla her şey istediğiniz şekilde olacaktır.

5. Glsn

Glsn

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Gülsün Odabaşoğlu
    Dediğiniz gibi bir akvaryum modellemesi üzerinden fiyat alacağız. Tıka basa dolu olan akvaryumcularin eski hali kalmamış maalesef.

Sayfayı Paylaş