1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yurtdışından Getirilebilecekler

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Görkem ÇAKIR tarafından 14 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Merhabalar;
    Direk konuya gireyim. Bir akrabam şuan Amerika'da. Yakın bir zamanda dönüyor. Akvaryumla ilgili Amerika'dan ne getirtebilirim sizce?

Şu sitenin mağazası yakınmış.
    reefshops

Saygılar...

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Dış filtre olabilir. Canlı olarak burada bulunmayan türler olabilir.

3. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Tuzlu su için dış filtre gerekmeyeceği için onu eledim. Canlı Amerika'dan çok ama çok zor gelir. Birde problem çıkartırlar kanımca. Böyle paket boyutu büyük olmayan ne getirtebilirim?

Saygılar...

4. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Elektrikli aletler riskli olur artı 110 volt olayı var.. Elde patlama riskini unutmayın.. Canlı getirme olayınında araştırılması lazım.Çünkü bavullar didik didik aranıyor ve arayan görevlilerinde sizin Türk ve müslüman olduğunuzu anladığında pireyi deve yapmaktan çekinmediklerinden mideniz bulanabilir.. Benden söylemesi..

Yem , ilaç ve test kitleri.. Tanıdığının yakınlarında aqurium adventure'ın şubesi varsa bir bakın.. Yemlerde % 50'ye varan indirimler var şu ara.. Kampanya bitmeden dalın derim..

5. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Teşekkür ederim Volkan abi yorumun için. Evet dikkatli olmak lazım ama 110 Volt seçeneğinin yanında 220 voltluk seçenekte sunuyor. :) Dediğin yeri söyleyeceğim. Teşekkürler.

Saygılar...

6. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Görkem bu ürünü getirttirebilirsin, çok uygun, ben başka bir markayı aldım 100 TL ye. Aldığım refraktometre bazı sitelerde 200 TL gibi satılıyor.

7. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Tamam abi listeye aldım bunu. Birde benim kafamda bunu getirtmek var. ne kadar kaliteli bilemiyorum ama.
    Başka ne getirtebilirim acaba? Reaktör var kafamda ama bilmiyorum. :)

Saygılar...

8. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Tuzluluk ve pH ölçer, problarıda dahil fiyata, fiyatta uygun görünüyor, kalibrasyon sıvısı bittiğinde buradan temin edebilirmiyiz, bu düşündürüyor beni.

9. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR
    Dediğin gibi abi araştıralım. Aslında dedim. Acaba Psk 2500 bulabilir miyim diye? :)

10. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Aman PSK 2500 bulursunda voltaja dikkat et 110 Volt gelmesin, gerçi buradan aynı paraya aldım.

11. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bunlar akıllıca hareket olur kanımca. Bir de sanırım elektronik test aleti var birçok değeri ölçebiliyor ama adını bilmiyorum.

12. görkemtemel

görkemtemel

Görkem led armatür getirt bence ABDde çok ucuz ,herhangi bir elektirikcidende çevirici yaptırabilirsin ve kullanırsın.

Sayfayı Paylaş