1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yepyeni bir üye =)

Başlığı 'Üye Tanışma Portalı' kategorisinde ali-34 tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1. ali-34

ali-34

İsim:
    Ali
    Merhaba saygıdeğer forum üyeleri üye dediğime bakmayın aile gibi olmuşsunuz vallahi çok güzel bilgiler mevcut. :nazar:

İstanbul'da yaşıyorum ismim Ali üniversite öğrencisiyim.

Bir kaç haftadır forumda okumadığım konu kalmadı diyebilirim akvaryum almak üzereydim ama bu siteyi görünce 1-2 hafta erteledim çünkü fazla bir şey bilmediğimi fark ettim. Akvaryumu alacağım kısa zaman içinde fotoğraflarla falan her şeyi paylaşacağım. Başka bir konu açarak kafamdaki sorular hakkında yardım isteyeceğim, emeği geçen herkese teşekkürler :ay:

2. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN
    Ali bey, aramıza hoşgeldiniz, keyifli paylaşımlar dileriz.

Yorumlarınız içinde teşekkürler...

ali-34 bunu beğendi.
  3. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Ali bey aramıza hoşgeldiniz,keyifli paylaşımlar dileriztoka:gif hep beraber istediğiniz akvaryumu kurarız inşAllah.

ali-34 bunu beğendi.
  4. ali-34

ali-34

İsim:
    Ali
    Sağolun kuracağız inşallah =)

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hosgeldiniz Ali Bey.

Kars /Sarikamis dolaylarinda iki gundur mahsur kalmiz bir arkadasiniz olarak yorumlara tesekkur ederim. :D

Kendinizi guzel tanitmis ve anlatmissiniz. Tabi bu guzellikler ustune sizden artik icraat bekleriz. Guzel bir kurulum ve kurulum oncesi soracaginiz tum sorularla forum satir aralarinda gorusmek uzere.

Cep mesaj...

6. Erman Pehlivan

Erman Pehlivan

Yer:
    İzmir / Torbalı
    İsim:
    Erman PEHLİVAN
    Ali bey aramıza hoşgeldiniz. Bende sizin gibi buraya önce makale okuyup burada öğrenilecek çok şey olduğuna kanaat getirdikten sonra üye olup ilk akvaryumumu kurmuştum. Umarım sizde kurulum aşamasında en ince detayına kadar kurulum resimlerinizi bizlerle paylaşır, karşılıklı fikir alış verişi edebilirsiniz. ;) Aramıza hoşgeldiniz. Emin olun, burada aradığınız herşeyi bulacaksınız. :ay:

7. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız
    Aramıza hoş geldin Ali abi.toka:gif

8. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Aramıza hoşgeldiniz Ali bey keyifli paylaşımlar dilerim.toka:gif

9. ali-34

ali-34

İsim:
    Ali
    Reis ve Berkan sağolun hoşbulduk :ay:

10. ali-34

ali-34

İsim:
    Ali
    Teşekkür ederim görüşmek üzere =) Bütün fotoğrafları paylaşacağım fikirleriniz önemli sağolun:ay:

Sayfayı Paylaş