1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni Yerli Üretim Palyaçolarım

Başlığı 'Palyaço Balıkları' kategorisinde Slckskr tarafından 2 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Slckskr

Slckskr

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Selçuk Şeker
    Palyaçolarım canlıları sahiplenmeye başladılar. Akvaryumda 2 adet anemon dururken gitti Torch Coralı host edindi.

Ekli Dosyalar:

veysel bunu beğendi.
  2. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Terbiyesizler, eğitim şart. Yanlış terbiye almışlar.:) Anemon türleri nedir?

Slckskr bunu beğendi.
  3. Slckskr

Slckskr

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Selçuk Şeker
    Sanırım hepsini deniyor, en güzeli hangisiyse ona karar verecek gibi :)
    Buble anemon, resimlerini de ekliyorum hemen. İlk başta küçüklerden bir tanesi (Beyaz ağırlıklı olan) anemonu host edindi, sonra diğeri geldi onu kovdu (Oda beyaz olandan). Şimdi en büyükleri hepsini deniyor bakalım ne olacak :) Ama en çok Torchu sevmiş gibi.

Ekli Dosyalar:

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Rose anemon çok sevilen anemon türü onlar için. Ona girmeleri lazım, belki zaman lazım beklemek gerek.

5. Slckskr

Slckskr

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Selçuk Şeker
    Tam şu anda birisi daha girmek üzere anemona :)

Birde en ufağı sanki biraz zayıflamış, yandan bakınca kılçığı belli olmuş gibi. Acaba hırpalandı mı? Resim yakalayamadım bir türlü, beyaz olduğu için belli olmuyor. Diğer beyaz fırsat buldukça onu kovuyor yanlarından.

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Baskı dişi erkek belirleme döneminde fazla oluyorsa yeme çıkarmaz diğeri, küçük yerde baskıya maruz kaldı sanırım biraz normal hali. Yemi dağıtmak lazım ortama ki dağılıp herkes yesin.

7. Slckskr

Slckskr

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Selçuk Şeker
    Aynen dediğiniz gibi, yavrulukta biraz hırpalanmıştı zaten, ama kendine gelemedi şimdilik demek ki.
    Zaten yemleme işi işkence oldu :) Ne versem sumpa kaçıyor. Her hafta sonu sumptan bir ton yem çekiyorum.

8. Slckskr

Slckskr

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Selçuk Şeker
    Bu da kısa bir video. Şimdi de adını bilmediğim bu mercana sardılar.

veysel bunu beğendi.
  9. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Hairy mushroom a benziyor bende de var bu şekil kahverengi türunden. Bir palyacom onu konak yaptı kendine

Sayfayı Paylaş