1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni Tanklarım (fotoğraflı)

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde Ahmet ASLAN tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet ASLAN

Ahmet ASLAN

İsim:
    Ahmet ASLAN
    100x50hx60 Bitkili Moscow Blue - Tül Kuyruk
    130x50hx60
    1.jpg
    3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg 10.jpg

bayy_e1 ve KGEYGS bunu beğendi.
  2. Ahmet ASLAN

Ahmet ASLAN

İsim:
    Ahmet ASLAN
    11.jpg 12.jpg 13.jpg 14.jpg 15.jpg 16.jpg 17.jpg 18.jpg

bayy_e1 bunu beğendi.
  3. Ahmet ASLAN

Ahmet ASLAN

İsim:
    Ahmet ASLAN
  4. Ahmet ASLAN

Ahmet ASLAN

İsim:
    Ahmet ASLAN
    26.jpg 27.jpg 28.jpg 29.jpg 30.jpg 31.jpg 32.jpg 33.jpg 34.jpg

-doctore- bunu beğendi.
  5. Ahmet ASLAN

Ahmet ASLAN

İsim:
    Ahmet ASLAN
  6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Maşallah Maşallah...:nazar:

7. murat parin

murat parin

Yer:
    pendik/istanbul
    İsim:
    murat
    Ahmet bey güzel çalışma olmuş ellerinize sağlık.Tankın gelişiminide merakla bekliyoruz.

Ahmet ASLAN bunu beğendi.
  8. Ahmet ASLAN

Ahmet ASLAN

İsim:
    Ahmet ASLAN
    Merhaba; İki gün oldu co2 bağlayalı. Saniyede iki kabarcık ayalardım fış filtrenin girişinden kabarcıklar rahatlıkla gözüküyordu. Bugün tekrardan kontrol ettiğimde kabarcıkları göremedim. Damla sayacına baktım normal devam ediyor. Ama reaktörün içerisinde kabarcıkları göremedim. Damla sayısını çoğalttığımda görmeye başladım. Kabarcıkları hem reaktör hemde akvaryum içinde göremem bu çok iyi çözülüyor anlamına gelir mi acaba.

http://www.atakanpetshop.com/ista-external-seramik-co2-reaktor/urundetay/46501.aspx

Resimdeki reaktör kutusundaki kurulum resminde baş aşağı gösteriyor. Ben de bu şekilde ters bağladım ancak bir arkadaşım ise tam tersi olması gerekiyor diyor. Bu konuda fikrinizi alabilir miyim. Teşekkürler.

9. -doctore-

-doctore-

Yer:
    Samsun-BAFRA
    İsim:
    muhammed yıldız
    Hayırlı olsun Ahmet Bey, emek ve sabır isteyen güzel bir kurulum olmuş. Tüpten çıkış yeni başladığında bir süre hortum dolana kadar kabarcık görünmez, dediğiniz gibi hızlandırırsanız çabuk dolar çıkışı görebilirsiniz. Buna gerek yok ama... Kabarcıklar ne kadar ince ise o kadar iyi çözülüyor demektir. İyonizer difüzörler bu işi çok iyi yapar. Fakat yine de bir miktar görünürler. Bu reaktörü kullanmadım yorum yapamıyorum. Ben mi kaçırdım bilmiyorum, bitki göremedim akvaryumlarda Co2 ne için?

10. Ahmet ASLAN

Ahmet ASLAN

İsim:
    Ahmet ASLAN
    -doctore- bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş