1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni aydınlatma ve PS hakkında

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde Marineros tarafından 5 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

1. Marineros

Marineros

İsim:
    Caner Adanır
    Tekrar merhabalar.cihazların kullanımıyla ilgili güncelleme yapmak istedim.
    Aydınlatmadan son derece memnunum.cihaz başlı başına işi üstlenmiş vaziyette.gözünüz arkada kalmayacak derecede hassas düşünülmüş.bazı olumsuz yorumlar olsa da ben cihazdan memnunum.hatta şunu gördüm bir çok kişide bu ürün olmasa bile görmeden,kullanmadan önyargılı konuşuyor.
    PS için ise aynı şeyleri yazamayacağım.cihazda önce vibrasyon gibi bir ses oldu.açtım baktım,kirli olmasa da temizledim taktım.
    Başka bir sorunu ise ıslık gibi ses yapması.gece rahatsız eden boyutlara ulaştı.Hava odası gibi küçük bir parça var.ses oradan geliyor.gece hanım kapatmaya başladı cihazı.bu markaya bir daha bulaşmam gibime geliyor.

2. Sena

Sena

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Sena
    Öncelikle ekipmanlarınız hayırlı olsun. Skimmerın gürültülü olması tatsızmış ama bence aldığınız yere bir danışın belirttiğiniz kadar yüksek ses normal olmayabilir. Belki bir problem vardır.

Aydınlatma konusunda mercanların tepkileri nasıl, eski armatürünüze göre gelişim görebiliyor musunuz?

Marineros bunu beğendi.
  3. Yiğit44

Yiğit44

İsim:
    Yiğit44
    Aydınlatmadan son derece memnun olduğunuza sevindim. Yalnız değilsiniz :) Kullananlar gerçekten çok memnun. Bir çok kişi kendisinde ürün olmadan, kullanmadan hatta ürünü görmeden evet maalesef olumsuz yorum yapabiliyorlar. Bu ön yargıları maalesef ne yaparsak yapalım yıkamayız. Arabada da bu böyle adam anlatır arabayı beş para etmez şöyle böyle der sorsan koltuğuna bile oturmamıştır... Ona göre en iyi araba Almandır Japondur bu yargıyı yıkamazsın...

Marineros bunu beğendi.
  4. Marineros

Marineros

İsim:
    Caner Adanır
    Aslında aldığım yerle iletişime geçtim fakat geri dönüş yok.verdiğin paraya mı yanarsın çıkan sese mi!çıkan ses de hava odası denen cihazın hava emiş deliklerinden geliyor.bildiğin ıslık gibi ötüyor.
    Mercan olarak henüz bir şey eklemedim.ev aldım oraya taşınayım peşinden eklemelere başlayacağım.

5. Marineros

Marineros

İsim:
    Caner Adanır
    Teşekkür ederim.evet cihaz güzel.adam rgb ledle denemiş ki olmaz da zaten ama koskoca puntonlarla yazmış,ledle mercan bakılmaz diye.şimdi birisi 200-300 tl diğeri neredeyse 3000 tl.sonuçta kimse parayı sokakta toplamıyor.öyle olsa alırız 300 tl lik led grubu bakarız keyfimize ve macaralara da girmeyiz :)
    Keşke ps de aynı randımanla çalışsaydı ama çıkan ses illalah ettirdi.

Yiğit44 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş