1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Yeni Akvaryumum- Sarı Prenses

Başlığı 'Tatlı Su Akvaryum Tanıtım Portalı' kategorisinde mhmtshnlr tarafından 26 Şubat 2012 başlatılmıştır.

1. mhmtshnlr

mhmtshnlr

İsim:
    mehmet şahin
    Sarı prenses akvaryumu boyutlarım 50-20-30 cm. 3dişi 1erkek sarı prenses aldım. 5 6 cm boylarındalar. Sadece yapay bitki var, tabi kum ve su motoru hariç :) Galiba kaya tarzı dekor gerekiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim...

2. The_ReligiouS

The_ReligiouS

İsim:
    Bekir YÜCEL
    Cevap: Yeni Akvaryumum- Sarı Prenses

Mehmet öncelikle akvaryum hacmin balıkların için yetersiz. İllaki ciklet besleyeceğim diyorsan akvaryumunu büyütmeni tavsiye ediyorum. Bunun yanında akvaryumda yapay olan mazlemeleri kullanman suyunun sağlığı için sıkıntılı. Resimlerle konunu desteklersen sana daha çok yardımcı olabiliriz.

3. LostRua

LostRua

Yer:
    Konya
    İsim:
    Doğuş ARISOY

Eğer bir cichlid akvaryumu kurmak isteseydim alacağım en uzun ve en geniş ve 60 cm yükseklikte olan bir akvaryum alırdım. En az 500 litre düşünürdüm. Bence sizde akvaryumunuzu büyütmediğiniz sürece cichlidlerle uğraşmayın. Canlı doğuran türleri olabilir, bitkili bir akvaryumda zevk verir insana. Daha çok çeşit var. İmkanınız geniş.

4. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Fotoğraf eklersen iyi olur. Dekor konusunda zevkin önemlidir ama koloni içindeki baskın balık sayısına göre 2 parçaya ayrılmış dekor oluşturulabilir. Elbette hacim önemli bir kıstas ve sarı prenses kolonisini rahat ve huzurlu bakabilmek için hacim yeterli olmalıdır.

5. mhmtshnlr

mhmtshnlr

İsim:
    mehmet şahin

Teşekkür ediyorum hepinize. Fakat şuan akvaryumu büyütmek zor ama en kısa zamanda büyültecegım. Fotoğrafları da yükleyeceğim ondan sonra tekrar yorumlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş