1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

YENİ LED ARMATÜR

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde ayrancı tarafından 3 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Arkadaşlar üye olduğum başka bir formda da bu bilgiyi paylaşmıştım,ancak üyesi olduğum bu formda da paylaşıp deneyim ve teçrübelerimi sizlere aktarmak ve ürün incelemesini yapmak,Arkadaşlar ürünü yaptıralı(özel mercanlarım için tasarlandı ve tüm ölçümleri Spektrum ve Par değerleri ayarlanıp geldi)15 gün oluyor,ışıkların ayarını cep telefonumdan ayarlayıp tankım için en sağlıklı olanı bulmaya çalıştım ve bunuda her gün belirli saatlerde fotoğraf çekip bilgisayarda incelemeye devam ediyorum ,ürün şimdiye kadar stabildi ancak son ayarları 4 gündür değiştirmiyorum ve mercanlarda gözle gözükür bir gelişme kaydettim,sanırım tamam bu ayarlar ,üstelik ne kayalarda nede camlarda hiç yosun olmuyor,bunları sizlerle paylaşmak istedim.

2. Ufuk_Arslan

Ufuk_Arslan

Yer:
    Istanbul - Sefaköy
    İsim:
    Ufuk
    Cihazin detaylari hakkinda bilgi verebilirmisin. Kac wattlik kac tane powerled kullanildi. Hangilerineen kacartane. Siralamalari ve duzenleri nasil. Yanma sureleri nasil. Bunlar hep detay bilgiler ama pek paylasani gormedim.

3. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Paylaşım güzel ama içerik eksik detay isteriz :cool:

4. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Öncelikle yaptırdığım armatür benim tankıma ve yüküme göre,litre va hacme göre değişiyor,ledler epiled be bright lux ledler,epistar firmasının ,edler 3 Watt purple cool white royal blue 465 nm ıce blue ledler ve uv 395 nm,dizilimini kendine saklıyor çünki spektromlarını ölçmek için özel bir formül yapılıyor ki bunu bende araştırmalarımdan biliyorum,rastgele dizilmez,%100 e yakın yakalayana kadar (kişinin yan ölçülerinde)yerleri değiştirilir,resimleri bende var birazdan onlarıda burada sizlerle paylaşırım.Amacım ürünü incelemek ve sizlerle paylaşmak,canlıların durumunuda.

5. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Bana verilen değerler

Ekli Dosyalar:

6. ayrancı

ayrancı

Yer:
    Edirne
    İsim:
    Erhan Ayran
    Arkadaşlar dükkandaki eski tankım için tüm bilgiler toparlanıp armatürü yapan arkadaşa verildi ve bu 2. tankım için yeni özellikleri olan armatür siparişi bu gün verildi,hadi hayırlısı.

Sayfayı Paylaş