1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ya elektrik giderse ?

Başlığı 'Tatlısu Genel Konular Portalı' kategorisinde Maxiiim tarafından 2 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Maxiiim

Maxiiim

İsim:
    Gm
    Arkadaşlar merhaba
    Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam ve daha önce böyle konular varsa özür dilerim
    Malum ğlkemizin birçok yerinde şu an kar var. Bu soğuklarda elektrik giderse benim gibi acemi hobicikere ne yapmamızı tavsiye edersiniz ? Veya elektrik gittiğinde sizler neler yapıyorsunuz ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Ben yedek güce geçiyorum. Hiçbirşey olmamış gibi devam ediyorum. Jeneratör kullanan arkadaşlar var, UPS kullananlar da var ama ucuz bilgisayar UPS leri değil online UPS kullanmak gerekiyor, yoksa motorlar tekliyor veya çalışmıyor.
    Bunların hiçbiri yoksa, yerel online sitelerden birinde, elektrik kesildiğinde devreye giren pilli hava motoru satılıyor, o da oldukça etkili bir tedbirdir.

O da yoksa, evde kim varsa bir plastik cubuk vs yardımıyla yüzeyini yarım saatte bir 1-2 dk karıştırırsa, bu da oksijenlenmeye yardımcı olacaktır.

3. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Kesinti 6 saatden uzunsa oturup ağlıyorum :)

Yasin K. ve Burcu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş