1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Vodafone Arena

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Alparslan tarafından 12 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Beşiktaş yuvasına kavuştu. Bir Beşiktaşlı olarak gurur duyuyorum ve kutluyorum.

Stadın özellikleri:
    Vodafone Arena, Türkiye'nin ilk akıllı stadı olacak. İstanbul'un global marka olmasına katkıda bulunacaktır. Stadın mimarisi bundan bin sene evvel Sultan Ahmet'teki Kolezyum'dan ilham alınarak yapılmıştır. Bugün boğazdan geçerken Vodafone Arena sanki sonradan yapılmış değil, yüzlerce yıl önce yapılmış gibi görünmektedir. Dünyanın en dar aks aralığına sahiptir. Stada gelen taraftarımız harika bir dijital deneyim yaşayacaktır. Vodafone Arena'da 50 bin kişi için kesintisiz wi-fi vardır. 4.5G alt yapısı sayesinde aramalarınızı kolaylıkla yapabileceksiniz. Taraftarlarımız maçın olmadığı anlarda iyi zaman geçirmeye devam edecektir. Güvenlik için de alışılmışın üstünde bir yatırım yaptık. İçeri giren taraftarların rahatsız olmadan içeri girmesini sağlayacağız. Her noktayı kontrol edebileceğiz. Yüz tanıma sayesinde de olayın faillerini 1 dakikada bulabileceğiz. Statta hibrit teknolojisi kullanılmıştır. Çim'in altında hem ısıtma hem de soğutma sistemi vardır. Zeminin her zaman sağlıklı olmasını sağlayacağız. Burası sadece bir stat olmayacak. 7 gün 24 saat yaşanabilecek bir stat olacak. Burası her gün halkımıza açık olacaktır. Boğazın yanında olmamıza rağmen futbol zemini eksi 4 metrede oynanacaktır...
    Işıklandırması da o kadar kuvvetli ki süper mercan yetiştirilir.:D

pp.jpg
    Vodafone_Arena_Drone_SilikonVadisi_1-1021x580.jpg
    5009008.jpg besiktas-13.jpg

Yasin1453, burak ozu, Paranormal ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  2. m.avcıoğlu

m.avcıoğlu

Yer:
    bayrampaşa/istanbul
    İsim:
    Metin Avcıoğlu
    Bir fenerbahçeli olarak ülkemize yeni statlar yapılmasını sevinçle karşılıyorum. Fakat stat isimlerinin hepsini arena yapmak bana çok mantıksız geliyor. Kendi orjinal isimleriyle yenilenseler daha iyi olabilir. Tabi sponsor firmalar işin içinde oldukça ve kulüpler sponsorlara gebe oldukça bu is imkansız gibi gözükmekte.

SM-A300H cihazımdan gönderildi

Burakak123, Paranormal, Gmsy ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  3. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Yeni şeyler her zaman gözümüze güzel gelir. Stat beşiktaşlılara ve herkese hayırlı olsun.Duyduğum bir duyuma göre yapılışında sıkıntılar var.Bir uzmanla görüşmemde 50 yıl içinde zeminde sıkıntılar olacağını öğrendim.Bu tür yerleri yaperken bazı şeylere çok dikkat etmeliyiz.İnsan canı ucuz olmaması gerek.

Alparslan bunu beğendi.
  4. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    İbrahim abi uzmanlar Galatasaray Fenerbahçe statları içinde bazı şeyler söylemişlerdi...:D

Yasin1453 ve Paranormal bunu beğendi.
  5. Ador14

Ador14

Yer:
    İstanbul---Çiftehavuzlar
    İsim:
    Adnan Gun
    hayırlı olsun,,güzel günler çok yakın :)
    13001195_1114071671961689_8031190247253458854_n.jpg

Yasin1453, Paranormal ve Alparslan bunu beğendi.
  6. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Kanımca sponsorluk bittiğinde ismi Şeref Bey Stadı olur... ;)

Yasin1453 ve Paranormal bunu beğendi.
  7. Akvaryum Merkezi

Akvaryum Merkezi

İsim:
    mert tez
    Dün akşam stadyumda olan biri olarak söyleyebilirimki. ne kadar muhteşem bir atmosfer olduğunu anlatmak yetmez yaşamak gerek. özellikle stadın tribün ses akustiği muhteşem her nekadar yayıncı kuruluşta çok belli olmasada yanınızdaki insanı duymakta zorlanıyosunuz tabi bunda taraftarında payı çok yüksek. ayrıca tribünlerin sahaya dik olması rakip için önemli baskı uygulayacağı düşüncesindeyim. benim için tek eksik yönü çıkış kapılarının darlığı bu yüzden çıkış biraz sıkıntı oldu :(kapalı tribün için) onuda yakın zamanda çözerler. bir konuyada açıklık getirmek gerekli cumhurbaşkanı'nın söylediği 50 trilyon verdik sözü aslında kale arkası tribüne verilen spor toto isminin satışından geldi.
    sonuç olarak anlatılmaz yaşanır...:)
    Mert TEZ

burak ozu, Paranormal, Ador14 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Neticede bir şekilde güzel şeyler oluyor...:)

Yasin1453 bunu beğendi.
  9. Paranormal

Paranormal

Yer:
    Istanbul
    İsim:
    Tolga YILDIRIM
    Allahıma şükürler olsun bu günleri görmek nasip oldu...
    Beşiktaş a ve Beşiktaş lıya yakıştı...

###Ne mutlu TÜRK'üm diyene###

Yasin1453, Alparslan, Ador14 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. 8020_r31s

8020_r31s

Yer:
    İstanbul Anadolu
    İsim:
    ibrahim cengiz
    Alparslan benim görüştüğüm kişi arkeolog kökenli bir fakülte mensubu.Onun araştırmaları ve bilgisine göre stat altındaki zeminin uygun olmayışından dolayı o bölgenin giderek alçalması ve dolmabahçe sarayını etkilemesi.Tahminlere göre 50-70 yıl sonra dolmabahçe sarayı bir miktar denize gömülecek.Ayrıca stat altındaki tarihi dokuda allem gallem edilip kapatıldı.İnşaat kalitesine zaten hiç girmiyorum.Amacım laf atmak değil bazı gerçekleri açıklamak.

Yarın birgün bişey olduğunda Somadaki firma gibi mütahit firmada zaten sıyrılır.Olan bizim gibi vatandaşa olur.:D

Yasin1453 ve Alparslan bunu beğendi.
  11. ilkaycamlar

ilkaycamlar

İsim:
    ilkay çamlar
    Sıtadın yanından nişantaşına çıkılan yolun da bi an önce açılmasını istiyoruz:)ve taraftar çevreye zarar vermemeli artık. Bu arada hayırlı olsun.

Yasin1453 bunu beğendi.
  12. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Haydi Kalk Ayaga Yuru Guneseeeee ;))

Yasin1453 ve Gmsy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş