1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Uzun Uzun elektrik kesintisi... Bilgilerinize

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Burcu tarafından 19 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. 20 Ekim... İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den yapılan açıklamaya göre, Şile’de 15.00-18.00’de, Balibey Mahallesi, Ceyda, Ilgaz sokakları, 09.00-15.00’te, Doğancılı Mahallesi sokakları, Beykoz’daise 09.00-18.00’de, Bozhane Mahallesi, Boğaziçi Sokak, 08.30-18.00’de, Yeni Mahalle, Nişangah, Kamilağa, Birkandan ve Sevda sokaklarında elektrik kesintisi yapılacak.

Pendik’te 09.00-13.00’te, Velibaba Mahallesi, Olimpiyat Sokak, Çamlık Mahallesi, Eftelya, Yonca, Yahya Kemal Beyatlı, Semerkant, Piri Reis, Meşe, Leylak, Eşref Bitlis, Dönence, Reyhan, Manolya, Cumhuriyet, Sefa, Üstün sokakları, Maltepe’de 09.00-18.00’de, Fındıklı Mahallesi, Fırat, Ataman sokakları, Kadıköy’de 09.00-13.00’te, Koşuyolu Mahallesi, Atıfbey, Tekin sokakları, 14.00-18.00’de, Acıbadem Mahallesi, Faik Ali, Dostozan, Şeyhgalip, Eminbey ve Batuhan Çıkmazı sokaklarına elektrik verilemeyecek.

2. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Harika :) s how başlıyor.

mekatronik bunu beğendi.
  3. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Gülücükler falan, çok mazoşist gördüm seni. :D

4. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS
    Kaçınılmaza alıştık. :)

mekatronik ve Ontheway bunu beğendi.
  5. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bu sefer listede bizde varız :(

6. Gerilim, korku, macera yeni sezonda bu tanklarda :eek: Çok kolay gelsin herkese :)

veysel, motie ve Ontheway bunu beğendi.
  7. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Valla eve inverterli akü sistemi kurdum kafam rahat. Tavsiye ederim. PS den daha az önemli bir yatırım olduğunu düşünmüyorum.

veysel ve Fatih BARLAS bunu beğendi.
  8. motie

motie

Yer:
    İstanbul - Çengelköy
    İsim:
    Murat YAZICI
    Ben Çengelköy' deyim ve dün akşam dört defa elektrik gitti. Her defasında 30-60 dakika arasında geri geldi ama bu stresi niye yaşıyoruz ki? Yıl olmuş 2015 :mad:

9. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Elektrik neysede BEykozda suyu kesmiş kitapsızlar
    Eve geldim bütün beykozda su yok ben bunların şimdi ne diyeyim bilmiyorumki bu ara herşey sürekli kesiliyor bir anlam veremiyorum açıkçası bu kötü hizmete

10. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Bu taraflara taşın 6 aydır her şey iyi sıkıntı yok...

Ontheway bunu beğendi.
  11. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Istanbulda ne işiniz var? Kayseri'de 10 senedir su kesilmedi, elektrik de bakım günleri haricinde en uzun kesinti 20 dakika sürer o da 2-3 ayda bir.

ersinista bunu beğendi.
  12. ersinista

ersinista

İsim:
    ersin
    ALLAH c.c. yardımcınız olsun :)

13. İstanbul Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ açıklamasına göre, yarın Beykoz'da 09.00-18.00 saatleri arasında Baklacı Mahallesi, Yeşim, Fatih, Osman Gazi, Çavuşbaşı Cumhuriyet, Böğürtlen, Doğa Çıkmazı, Deniz, Gençlik, Çeçenistan, Kıvrım sokaklarına, Ümraniye'de saat 09.00-18.00 arasında Armağan Evler Mahallesi, Altınova Sokak, Sancaktepe'de 10.00-16.00'da Veysel Karani Mahallesi, Osmangazi Sokak, 09.00-12.00 saatlerinde Osmangazi Mahallesi, Battalgazi, Alsancak sokaklarına elektrik verilmeyecek.

Pendik'te, 08.00-17.00 arasında Sapan Bağları Mahallesi, Zafer, Ahenk, Şehit Kubilay, Süreyyapaşa, Nesimi, Yenipazar, Hüdaverdi, Akören sokaklarına, Üsküdar'da saat 08.00-13.00 arasında Altunizade Mahallesi, Okul, Ord. Prof. Fahrettin Kerim Gökay sokaklarına, Kadıköy'de 06.00-17.00'da, Erenköy Mahallesi, Şerafettin, Taşmektep, Hamam Ethemefendi sokaklarına, Maltepe'de 13.00-17.00 saatleri arasında Büyükbakkalköy Mahallesi, Başıbüyük Yolu Sokak'ta elektrik kesintisi uygulanacak.

Bu sefer bizim orada da var, umarım jeneratör çalışıyordur...

veysel bunu beğendi.
  14. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Aha beykoz, Yagmur koş bir jeneratör al bu günden.:D

Allah size sabır versin, bir senedir ya bir defa yada iki defa bakım için elektrikler kesildi.

15. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bizim oralarda yok Veysel bey:)

veysel bunu beğendi.
  16. MESUT_KERİM

MESUT_KERİM

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Mesut Arıkan
    O işe de mi girsem acaba :D

corax, veysel ve Burcu bunu beğendi.
  17. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Fatih BARLAS bunu beğendi.
  18. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Bu günü nerdeyse elektrik olmadan geçirdik :(

19. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Istanbul...
    Elektrik yok.
    Gidecek yol yok.
    Su yok.
    Yüksek binalar saolsun, güneş de yok.

(Mercanlara gieseman lari bilmemneleri dayayan sizler, kendiniz ne kadar kaliteli ışık alıyorsunuz? :D)

20. Fatih BARLAS

Fatih BARLAS

Yer:
    Pendik
    İsim:
    Fatih BARLAS

Vatan sağolsun....

BARREEF

YMR_AY bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş