1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Uyanık pişkin Musa

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde eltes elektriks tarafından 30 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. eltes elektriks

eltes elektriks

Yer:
    Tekirdağ
    İsim:
    Sait ibiş
    bundan bir ay önce kenarda duran 300 watlık eheim marka ısıtıcıyı Musa danen kişiye kenarda durmasın bir başkasına ihtiyacı var diye ücretsiz gönderdim.....fakatttttt bugün başka portaldan mercan takası ile satışa koymuş utanmaz arlanmaz burdan aldığın beleş ısıtıcıyı burdan satsaydın bari.ahlak olmalı biraz insanda birazcık Onur'un varsa çık özür dile tabiki yüzün varsa.mekkede dilenip Medine'de sadakamı versiyon.

2. musa

musa

Yer:
    istanbul
    İsim:
    musa özdemir
    buradanda aciklamasini yapayim da arkadasin hakaret iceren kelimelerinden dolayi belki kendi utanir.

kendisi bana ucretsiz isitici gonderdi saolsun. tankimin yuksekligi 30 cm oldugu icin kullanamadm bende satis ilani vermedim kimseden bedel istemedm sadece canli ile takas edebilirim diye ilan actm fakat arkadas boyle beni rencide etmeye calisiyor

3. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Arkadaşlar aranızda yaşanan olaylardan ne burası ne de başka bir mecra sorumlu değil. Aranızda halletseydiniz keşke. Bu sebeple bu konuyu kapatıyorum.

MESUT_KERİM bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş