1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

UrasElis reef

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde resifadam tarafından 20 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. Çağatay Utku

Çağatay Utku

Yer:
    İstnbul-Bahçeşehir
    İsim:
    Çağatay Utku
    Şimdiki aklım olsa aquascape yaparken buna benzer bir tasarım yapardım.

resifadam bunu beğendi.
  2. resifadam

resifadam

Her plate fuji ,plastik ve pleksi çubuklar ile birbirine bağlı.kuma sadece 4 nokta temas etmekte onlarda fuji dal parçalar [​IMG]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

iuzunok bunu beğendi.
  3. mehmetöz

mehmetöz

Yer:
    BURSA
    İsim:
    mehmet özcan
    Hayırlı uğurlu olsun

RNE-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

resifadam bunu beğendi.
  4. resifadam

resifadam

İniş Borulama tamam.sıra dönüşte[​IMG]

5. resifadam

resifadam

Sinan sedan kardeşim bu işin ustası eline koluna sağlık.fabrikasyon ürünlerden çok el emeği ile yapılan ürünlere hayranım.hobi sadece balık koyup karşısına geçip bakmak değil her bir üründe el emeği omalı insanın.bu bilinci oluşturursak kimse kolay kolay akvaryum kurup bozmaz.[​IMG][​IMG]

Çağatay Utku, hiter ve veysel bunu beğendi.
  6. resifadam

resifadam

Arkadaşlar kurulumdan fazla kalan kayalar ve malzemeler satılıktır.
    Parça kayalar ücretsiz.plateler kg 50tl.diğer borulama ürünleri hepsi sıfır fiyatına bakarak yarı fiyattan verilecek.mesela Royal exclusiv vana 100tl civarı ben 50tl vericem.kayalar ve rakorların hiçbiri kullanılnadı [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

7. resifadam

resifadam

Son iki kayanın kilosu 100tl.aragonit kayalar 20tl.fiji branclar ve plateler 50tl.pazarlık yok kendim 90tl ye aldım ıslak halde.hepsi çok güzel temizlenmiş ve kurutulmuştur.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

8. resifadam

resifadam

Fiji dallar ve aragonit kayalar satıldı.elimde kalanların resimlerini ekliyorum.elimde birde dilim şeklinde kesilmiş kayalarda mevcut.bir kova var hepsi 3kg gelmez belki bol gözenekli ve çok hafifler.son 2 resimdeki kayalardan. [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

mehmetöz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş