1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Telefon Alacağımda Yardım lazım!

Başlığı 'Hayata Dair Her şey' kategorisinde Ankaraguclu tarafından 6 Nisan 2012 başlatılmıştır.

1. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Sağolasın Burak abi Düşünmen yeter Allah Razı olsun.
    Ama Olmaz be abi... Şuan Elimde 450 TL var Neden 450 diyecek olursanız bayramda Çalışmadık ve 2 günde işe gitmediğim için 450 TL var Ayrıca Bayramda'da haşlık Olarak 200 TL vermişlerdi. Yarın Babam İle Konuşacağım Peşinmi alayım Taksitmi diye Taksitli işime gelir peşin derse orasını cebinden çıkacak paraya baksın :) Baktım Olmadı Bulamadım Veya Alamadık Samsung'a karşıyım ama Mecburen Alırım Modelini bilmiyorum :(

HTC Olmazsa Samsung'un Ne Modeli Olmalı ? Kolayca Nete Girebileceğim Androidli Kamerası Güzel Dokunmatiği Güzel birşey istiyorum.

Ama İnşallah HTC Olur Gönlüm onda

2. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Bugün electroworld 'e gidip Htc Explorer Aldım geldim :)

Alparslan bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Güle güle kulan kardeşim...:)

ßy Mirac Küçükerdem bunu beğendi.
  4. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Sağolasın kardeşim Daha iyisi sana olsun

Alparslan bunu beğendi.
  5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Teşekkür ederim ileride artık...

6. graypex

graypex

İsim:
    erkan butun
    Gemide çalişıyorum şu an da yurt disindayim kullandigim cihazlarda Türkçe karakter yok.

7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Rapor edilen 'Graypex' adlı arkadaşımızın anlaşılamayan mesajı silinmiştir, Ayrıca son mesajındaki gereksiz bölüm kaldırılmıştır. İlave olarak, Miraç arkadaşımızın sadece soru işareti olan gereksiz iletisi kaldırılmıştır.

Konunun tekrar rapor edilmesi halinde konu kilitlenecektir. Keyifli paylaşımlar arkadaşlar.;) Hitap şekli en titiz olduğumuz noktadır ve verilmiş olan statülerin hakkını verelim lütfen...

8. Toprak Akalın

Toprak Akalın

Yer:
    MERSİN
    İsim:
    Toprak Akalın
    Hayırlı olsun. Güle güle kullan. Ama sana tavsiyem hemen git ve ekrana film taktır, ve bir tane de kap bul. Cebimden çıkarmadığım telefonun ekranı çizik dolu. Dışı da metal falansa boya soyulur, o yüzden kap da al.

9. Ankaraguclu

Ankaraguclu

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Miraç küçükerdem
    Temel Abi Saygım Sonsuz Ama Yazdığından Hiç birşey Anlayamadım ben Sen Anladın mı abi :)
    Ayrıca Telefon Aldım Artık Konuyu Silebilirmiyiz Temel Abi ?

Toprak Sağol Kardeşim Daha İyisi Senin Olsun. Çelik Üzerine Çalıştığımız İçin İş yerinde Elime bile almıyorum Birşey Olacak Diye Deri Kılıf BUlamadım Htc nın Kılıfını satmıyorlar Bizim İlçede.

Sayfayı Paylaş