1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sylvania T5 Floresan

Başlığı 'Tuzlu Su Kimyası ve Ekipman Portalı' kategorisinde cüneydbayramça tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    O kadar marka düşmalığı yapmayın bakayım, Sylvania T5 Floresan ve Osram çok büyük bir aydınlatma firması. Piyasadaki iyi diye bildiğimiz tüm firmalar ati ve korallenzucht Slyvania Almanya tarafından üretiliyor.

Ama firma da aynı şekilde bu üçüncü parti üretimlerinin muadil ürünlerde farklı spektral değerlerde olduğunu söylüyor: buyrun burda bir şirket yazışmasından örnek:

Saruman bunu beğendi.
  2. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay
    Özdemir madem yazıştın bir de vakit bulursan farkları neymiş bir öğrenme şansın olur mu?

3. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    yok hocam yazışan ben değilim, Kendi satış departmanlarından çıkan bir yazı internete düşmüş. Bende yabancı bir sitede buldum. Ben bu tür şirket yazışmalarından pek anlamam ama anladığım kadarı ile cevapta korralenzucht'a yazılmış. Yani adamlar demişlerki "sana ve ati'ye yaptığımız ürünlerin spectral değerleri aynı deyil için rahat olsun baba" yazısı :) :)

ogurcay bunu beğendi.
  4. Saruman

Saruman

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Gökhan GÖKYAR
    Yeni aldığım 6*24W armatürde Sylvania kullanıyorum, şimdiye kadar herhagi bir sorun görmedim.Belki bazı mallarında sorun oluyordur.10.000K Slyvania'nın fiji purple gibi bir rengi var:)... 24W Slyvania 15 TL, bundan iyisi can sağlığı...

5. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan
    Evet fiyat baya ucuz diğerlerine göre. Ama çözemedik, demek her tank için aynı sonucu verecek diye bir tez yok.

Sayfayı Paylaş