1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Survivor Mercanlar

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde Tarık KÜÇÜK tarafından 25 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Üstünde metal halide yanarken soğutucunun hortumu çıkıp tüm suyu dışarı bastığı ve mercanların, kayaların yandığı olay sonrası yoğun bakıma alıp kurtarabildiğim mercanlar satılıktır. Mercanlar şu an 9 lt'lik pico akvaryumdadır. Ve üstünde 3w'lık bir aydınlatma olduğu için çektiğim fotoğraflar net çıkmamaktadır. Mercanalrın önceki tankımdaki halleri bu şekildedir ve formları şu an aynı kıvama gelmiştir. Hatta pico'ya uyum bile sağladılar mantarlar daha büyük açmaya başladı (tabiki ışığı daha çok almak için). Bu talihsiz olayda hayatta kalmayı başarıp toparlamış canlılarımı yeni tankımın malzeme alımına destek olması için satmak istiyorum. Fiyatları makul tutuyorum amaç hobicilerin işine yarasın banada ufak bir katkıda bulunsun. Havalar serinlediği için Kargo yapabilirim.

Button polip verilmiştir.
    Ricordea'nın fiyatı 55 TL

IMG_3912.JPG
    Sarı Polip 40 TL

IMG_3914.JPG
    Turkuaz Mantar kayası 50 TL

IMG_3915.JPG IMG_3911.JPG

Tüm mercanları alana turkuaz mantarların yanındaki zoa kayası da hediye.
    :portaliseviyoruz:

2. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Ricordea, Turkuaz mantar ve zoa frag taşı + 500 gr Aktif karbon hepsi 100 TL.

3. benbrody

benbrody

İsim:
    Behlül
    Sarı polipleri alabilirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Tüm mercanlar satıldı bazıları hediye edildi. İlginize teşekkürler

5. benbrody

benbrody

İsim:
    Behlül
    Satılık ilanı veriyorsunuz ben alabilirim diyorum herhangi bir cevap vermeden satılmıştır diyorsunuz çünkü herhangi bir yazışma vs görmediğim için garip geldi bana:(

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfayı Paylaş