1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sonunda Başlıyoruz

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Kurulumu Forum' kategorisinde EmirG tarafından 25 Haziran 2018 başlatılmıştır.

1. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Neden öyle oluyor abi? Bende ilk 2 adet almıştım takılıyorlardı, sonra yanlarına 3 tane daha aldım 5'e tamamladım, sonra aynen eksile eksile çok kısa sürede 1'e düştü o canavar gibi..

veysel bunu beğendi.
  2. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Benim tecrübelerime göre veya düşúncem büyük bol ve yoğun mercan olan tank gerekiyor.
    Bu tür çok yüksek hacim istiyor.

Ne zaman alsam bir adet kalana kadar õlúyorlar, elden yem yedirdigim video bile çekmistim zamanında.:)

3. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul
    Ben kendi aralarinda kavga edip en ustun hayatta kalana kadar bir birlerini elediklerini dusunmustum.

veysel bunu beğendi.
  4. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Bireylerden herhangi biri hasta veya zayıf düşmemiş ise birbirlerine saldırdıklarını görmedim. Ama zayıf veya hasta birey bir köşeye çekilirse mutlaka onu hırpalayıp öldürüyorlar.

5. EmirG

EmirG

Yer:
    Ortaköy/İstanbul
    İsim:
    Emir Giresunlu
    bu mantıkla en küçük balıklar gitti, diğerleri hem denk boyutta hem de denk iştahtalar. bakalım 4 tane ile devam edebilecek miyiz

veysel bunu beğendi.
  6. EmirG

EmirG

Yer:
    Ortaköy/İstanbul
    İsim:
    Emir Giresunlu
    cyano oluşumunu dün şırınga ile sifonladım, af amino mix girişini bir süre durdurdum. işlerin yolundan çıkması ihtimaline göre yurt dışına giden bir arkadaştan chemiclean istedim. zamanla kaybolur diyenler de var tamamen sarar diyenler de. bakalım izleyerek göreceğiz.

7. Erinç Özkan

Erinç Özkan

İsim:
    Erinç Özkan
    olmamış o akvaryum sil baştan başla :)

8. EmirG

EmirG

Yer:
    Ortaköy/İstanbul
    İsim:
    Emir Giresunlu
    Yemlemeyi azalttım, sıcaklıkların da akvaryum normallerine gelmesi sonrası cyano sifonlandıktan sonra geri dönüş hızını kaybetti. Genel görünüm için kısa bir video, hairy mushroom ve chromisler kadraj dışında

hiter bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş