1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Komple Üretim Hane "Ölü Fiyatına"

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde Alparslan tarafından 9 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Başka işlerle uğraşacağım için üretim işini bırakıyorum.

Üretim hane 3 katlı, en üstü 6 bölme ortada kat 5 bölme ve aşağısında sump da L şeklinde refugium vardır.

Ekipmanlar:
    Ps: Nac 66 jebao dc 3000 modifiyeli süper topluyor.
    Kafa motoru: Jebao dc 12000.
    Kafa motoru: New-jet 3000.
    Isıtıcı: Eheim jager 300w.
    Armatür: Ati 2x59 w 1 mavi 1 beyaz, lambalar da ati.
    Alt armatür: Dıy yapım, 2 x 59 w ati t5 ler.

İçinde 20 tane yani 10 çift tasarım anaç karışık yumurtlayan balıklar var.
    Balıkların çoğu şu anda yumurta var ve 10 günde bir yumurtluyorlar, yumurtaları ile birlikte verilecektir.
    Hepsini alana artı olarak 30 tane 1 aylık premium picasso yavruları hediye verilecektir.
    Fiyat 12000 tl...
    Tel no: 0532 521 44 80

Karakus bunu beğendi.
  2. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    :( Sana ne oldu ?

Pennywise, Gmsy ve harfuzmani bunu beğendi.
  3. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Hiç bir şey olmadı abla böyle uygun gördüm başka hedeflerim var.
    Hem bu iş hobiye yeni başlamış orta derecedeki hobicinin yapabileceği bir iş, beni kesmiyor artık...:)

4. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Hakkında hayırlısı olsun canım benim.Üzüldüm ama ne diyeyim,onca emeği bir anda elinden çıkartıyorsun.

Alparslan bunu beğendi.
  5. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Türkiye de yaşıyoruz abla ama yaşım genç önüm açık, her şey daha da iyi olacak...;)

jildrime, basma tulumba ve YMR_AY bunu beğendi.
  6. YMR_AY

YMR_AY

Yer:
    İstanbul
    Tabiki canım benim,sen sürekli yeni denemelere açık bir kardeşimizsin.Biraz okuluna ağırlık ver bu dönemlerde.

7. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    4-5 ay daha buralardayım, sonrasında yurt dışı planım var denemelerimi yurt dışında yapacağım, anladığım kadarıyla Türkiye de iyi bir şeyler yaparak bir yerlere varılmaz...

ersan kpt bunu beğendi.
  8. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Alparslan dilerim kararını tekrar değerlendirirsin, daha birkaç gün önce sana mesaj atmayı planlıyordum balık almak için, üzüldüm bu duruma, ancak elbette hakkında en hayırlı kararı yine sen verebilirsin.

Alparslan bunu beğendi.
  9. mekatronik

mekatronik

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Erdoğan
    Alpaslan gerek yok böyle başlıklar açmaya, sen değer verdiğimiz ve hepimiz için önemli bir kardeşimizsin. Yaptığın çalışmalar zaten birçoğumuz tarafından takdir ediliyor , kıymetinin ve öneminin farkındayız. Senin abin değilim, seni tanımıyorum, yüz yüze hiç görüşmedik fakat sana değer veriyorum ve saygı duyuyorum. Fevri davranmayı bırakıp suhuletle düşünmeni tavsiye ediyorum.Hepimiz bazen hoşumuza gitmeyen ve canımızı sıkan durumlarla karşı karşıya kalabiliyoruz, bu hep böyle olacak çünkü hayat böyle.

YIKIKTEMO, şeref24, Alparslan ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  10. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Erdoğan abi bende seni yakından tanımasam da senin yazılarını hiç kaçırmayıp devamlı okudum, o yüzden yakından tanımaktan fazlası oldu ve yazılarını hep beğenip senden çok şeyler öğrendim, öğrendiklerim için ayrıca teşekkür ederim.
    Benim durumuma gelirsek babam söylemişti ama dinlemedim, askerlikte bir tabir varmış ne önde gidecekmişsin nede arkada, babam haklı çıktı ortada durana bir şey olmuyor kafası rahat olup sinir olmuyor, o yüzden artık hiç kimseye şöyle yap böyle yap diye fikir vermem, aslında söylenecek çok şey var ama susmayı tercih ediyorum çünkü hayat devam ediyor, herkes mutlu olsun hayırlısı olsun...:)

11. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Yazmayı unutmuşum, bir dünyada rotifer vb yanında hediye verilecektir...

12. fatih70

fatih70

İsim:
    fatih
    Alpasrlan ben geliom sen gidiyom dıyon olmaz gitme :mad:temo4ben palayaco alacam daha

Alparslan bunu beğendi.
  13. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Alparslan henuz yasin cok genc bunlar hayatin boyunca karsina cikacak senin yaptigin herkesin yapacagi seyler degil bisuna dememisler kedi uzanamayacagi cigere mindar der insanlar seni cekemiyor cunku herkes sadece yumurta almanin disina cikamiyor o yuzdende herkes bir kulp takacaktir bunlar seni yildirmamali aksine dahada guclendirip daha fazla basari saglayip seni cekemwyenlerin gozune sokmalisin o zaman bukemedikleri bilegi opecekler kimse kimsenin basarisini cekemez bu boyle yilma kardesim yola devam...

şeref24 ve Alparslan bunu beğendi.
  14. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Çok teşekkür ederim Yakup abi seni içtenlikle taktir ediyorum ama maalesef senin düşüncende olan insanlar çok az...:)

15. Yakuppp

Yakuppp

İsim:
    Yakup özdemir
    Bosvereceksin kardesim sen kendine bakacaksin sivriler cikacaktir mutlaka aradan sen ne yaptigini bildikten sonra kimsenin lafina bakmadan yolunda ilerleyeceksin...

Alparslan bunu beğendi.
  16. burak ozu

burak ozu

Yer:
    Bursa
    İsim:
    burak özügeldi
    Hayirlisi olsun Alpi.

Kararinin sonucunun ne olacagini bilemem ancak bu hayatta senin yasinda bir insan kendi kararlarini sonuclarina ragmen alabiliyorsa eger, dogru yoldadir dusuncesindeyim.

Yolun acik olsun hersey gonlune gore olur umarim.

75x55x50h Symbolic's Reef (Bursa)

Alparslan ve TencoMelih bunu beğendi.
  17. Onurs

Onurs

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Onur Sabuncuoğlu
    Bazen hayır şerden doğar. İyi olmuş sat kurtul hayatının bu yılları geri gelmez bu hobi sana ayakbağı olur ve zerre kadar faydasıda olmaz hayatına yönelik ancak iyi dostlar kazanmışsan ne ala. önce hayatının bu önemli devresinde iş ve yaşam mücadelesine kanalize ol sonra balık mercan gibi zevk hobileriyle uğraşırsın umarım kararın ve sözün kalıcıdır 2 gün sonra vazgeçtim herşeye rağmen üretime devam , dostların baskısına dayanamadım gibisinden bir başlık görmeyizde bu doğru kararından sapmazsın .

Alparslan, Devrim, TencoMelih ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  18. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Üzüldüm dostum. Zor olanı başardın ve sevgini vererek o canlıları üretmeyi başardın. Ama tahmin ediyorum ki verdiğin emeğin karşılığını alamıyorsun. Maalesef hayat işte böyle adaletsiz. Umarım her şey gönlünce olur.

Alparslan bunu beğendi.
  19. King Elvis

King Elvis

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Aşkın Önver
    Üzüldüm Alpi ...Hakkında hayırlısı olsun

Alparslan bunu beğendi.
  20. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Yeni gördüm Alpi, hayırlısı olsun. Devam etseydin profosyonel olarak bir yer lazımdı sana, ilerisi için iyi birikim yaptın bilgi tecrube olarak bunlar sana büyük artı oldu. En büyük referans kendinsin bunu unutma.

Alparslan bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş