1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık Full Ekipmanlı Nano

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde Umut YABANABAT tarafından 12 Haziran 2017 başlatılmıştır.

1. Umut YABANABAT

Umut YABANABAT

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Umut
    Merhabalar;

3-4 ay önce kurmuş olduğum Dophin marka 35 litre nanomu 150 litreye çıkarmak istiyorum ve yüzden elimdekini satışa çıkarıyorum.

Ekipmanlara geçecek olursak;
    • Dophin 35lt nano.İçinde kendi şelaleli PS2012 var ve bence yeterli geliyor.
    • Maxijet 1000lt/h dalga motoru
    • 100w ısıtıcı
    • 3 kg kadar canlı kaya.Şuan caroline alg oluşmaya başladı hiçbir katkı kullanmadam (Nasıl oldu anlamadım) ve mor mor çok güzel duruyor.En çokta satılırsa kayalarımı özleyeceğim :)
    • Zeminden 2-2,5 cm kadar yükseklikte canlı pembe-beyaz kum.
    • Kendim yapmış olduğum 6v-32 v arası ayarlanabilen fan (Ben kendi güç kaynağımla ayarlıyorum ısıya göre)
    Canlılar ;
    • 2 adet s boydan biraz büyük Clarki.(Şuan eş tutmuş durumdalar.Hep beraberler)
    • 1 adet 2 senelik Sixline Wrasse
    Suyunuda isteyene verebilirim,Son derece düzenli ve sağlıklıdır.Aldığımdan beri hiç aksatmadan su değişimini ve kontrollerini yaptım

Şöylede olabilir 60*55*45h ölçülerinden arkadan 10 cm sumplu akvaryumlada takas edebilirim.İçinde PS olması şartıyla yada o değerde malzemelerle

Bazı resimler kötü çıkmış olabilir onlar çekim açısından kaynaklıdır.Dar çekim açım vardı

Yer:İstanbul-Fatih
    Telefon:0539-895-20-07

Komple satmayı istiyorum.Alana kalan 500gr kadar tuzu.su düzenleyicisi,bakteri kültürü,conchları,snailleri,kepçesi ıvırı zıvırı ne varsa hepsini hediye olarak veriyorum

Fiyat 650tl diyorum ama ederi ne kadar bilmiyorum.Forumdaki tecrübeleri abiler,ablalar bu konu hakkında fikir verirse fiyatı düzenlerim

20170610_005053.jpg 20170610_005056.jpg 20170610_005202.jpg 20170612_202659.jpg

Düzenleme: 12 Haziran 2017
  2. Umut YABANABAT

Umut YABANABAT

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Umut
    Fiyat 650 tl güncel

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Umut YABANABAT

Umut YABANABAT

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Umut
  4. Umut YABANABAT

Umut YABANABAT

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Umut
    Güncel

5. Umut YABANABAT

Umut YABANABAT

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Umut
    600 tl güncel.Yanında geri kalan bütün parçaları hediye ediyorum.

Sayfayı Paylaş