1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık akvaryum, malzemeler ve fazlası

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde basma tulumba tarafından 5 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Şehir Ankara, anlaşmalı kargo mevcut.

Arkadaşlar sessiz sedasız devam ettirdiğim akvaryumu, yeni sezona yeni akvaryumsuz girmek olmaz düşüncesi ile satılığa çıkarıyorum. Bu süreçte elde avuçta ne kaldıysa satılıktır. Ürünler temiz ve sorunsuzdur. Sorunlu ürünler altındaki açıklamada belirtilmiştir. Resimler fırsat buldukça ilana eklenecektir. Tüm ürünlerde pazarlık söz konusudur ancak abartılı teklifler yanıtsız bırakılabilir :) Eklemeyi unuttuğum ürün olursa, en kısa zamanda onları da ekleyeceğim. Takipte kalın ;)

1) Akvaryum 75-50-50 alttan sumplu, royal exclusive borulamalı, temaks marka, 45 derece yapıştırma çiziksiz ve ekstra clear. Ürün hakkındaki görsellere şuradan ulaşabilirsiniz. Akvaryumdaki kum da hediyedir. Fiyat 500 TL dir.

http://www.akvaryumportali.com/threads/75x50x50h.24808/

2) Bu akvaryum için yaptırılmış, Aksan marka, 4x24 ortası mavi ledli T5 armatür. Florasanı pacific sun markadır ve hiç kullanılmamıştır. Fiyat 500 TL dir.

3) 36 ledli, 36 watt, 3 kanallı, uzaktan kumandalı led armatür, ayakları mevcut. Fiyat 350 TL dir.

4) Mag-float 10 mm için cam sileceği, jiletsiz model. Mag-Float - Window Cleaner Large olarak geçer. Fiyat 50 TL dir.

5) Giesemann matrix ii 8x39 T5 armatür. Kutusu vs mevcut, eksiksiz, sorunsuz. Florasanların ömürleri bitik. 1000 TL.

6) Red dragon 5 m3 kafa motoru. Tertemiz ve sorunsuzdur. Sıfır sestir. Fiyat 750 TL dir.

7) Bubble king mini 160 protein skimmer. Gövdesi ve motoru tertemizdir. Hiçbir sorun yaratmayan ufak bir çatlağı vardır ancak çatlak yürümemektedir. Fiyat 900 TL dir.

8) Vertex Alpha 170 protein skimmer gövdesi, motoru arızalıdır ancak geri kalan tüm aksamı mevcut ve temiz durumdadır. Motoru bozuk hali ile Fiyat 600 TL dir. Motor mevcut ancak masraf yapıp almak istemedim, o şekilde alınmak istenirse eğer Fiyat 1250 TL dir.

9) Vortech mp40 QD dalga motoru, eksiksizdir ve sorunsuzdur. Fiyat 775 TL dir.

10) Tunze 6040 dalga motoru, basma çekmeli vs vs kumandalı özelliklere sahip, dikey dalga motoru, tertemiz. Fiyat 300 TL dir.

11) Tunze maşa, işlevsel güzel üründür. Fiyat 50 TL dir.

12) Hanna Dist 3 iletkenlik ölçer Fiyat 100 TL dir.

2. caner çaylak

caner çaylak

Yer:
    Eskişehir
    İsim:
    Caner çaylak
    36 w armatürün resmini atabilirsiniz acaba 0532 647 44 29

3. seaman038

seaman038

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    ahmet soner bal
    Cam sileceği brnde burhan
    Pazarlık var demişsin yukarda :D

4. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    Şimdi atayım mı?

Olur Sonercim.

5. caner çaylak

caner çaylak

Yer:
    Eskişehir
    İsim:
    Caner çaylak
    Evet bekliyorum ama dönüş yapmadınız cep telefonunu yazdım whatsuptan gönderebilirmisiniz

6. freeshout

freeshout

Yer:
    Eskişehir
    İsim:
    tolgahan sezgin
    Bubble king mini 160 çatlak kısmının fotosunu alabilirmiyim teşekkürler.05545086998

7. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    (1)akvaryum,(2) t5 li armatür, (5)giesemann, (6) red dragon, (7) bubble king, (9) mp40 qd ve (11) tunze maşa satıldı. Gerisi güncel.

8. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    İlan kilittir.

9. Montimahir

Montimahir

Yer:
    Bursa
    3 numara lütfen

10. basma tulumba

basma tulumba

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Burhan Mutlu
    WhatsApp tan yazdım ama gitmedi, belki de numara değişti.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş