1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık A+ kalite ekipmanlar

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Malzeme İlanları' kategorisinde mlh tarafından 23 Aralık 2019 başlatılmıştır.

1. mlh

mlh

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Melih Bulut
    İş yoğunluğu sebebiyle hobiye tekrar başlayamadığım için ekipmanları satmaya karar verdim.

1- Royal Exclusive Red Dragon RD3 Speedy 80 watt - 8.0 m3. Toplamda 3 ay civarı kullanılmıştır Sıfırdan hiçbir farkı yoktur. Titanyum emiş başlığı ile birlikte verilecektir. Fiyat: 3.500TL

2- Sander Certizon C 200 Ozonizer. Sıfır hiç çalıştırılmadı ve kullanılmadı. Fiyat: 1.250TL

3- Sander Redox Controller For Ozonizers. Sıfır hiç çalıştırılmadı ve kullanılmadı. Fiyat: 1.750TL

4- Tunze - 6208.000 Comline Wavebox 6208. Senkronizasyon ayarı yapmak için ******* akvaryumda 5dk su içinde kalmıştır, sonrasında hiç kullanılmadı. Fiyatı: 1.000TL

5- Schuran JetStream Pico Twice. İkinci el olarak almıştım, tertemiz durumdadır. - 1.000TL

6- EkstremTech - Lumos - 6 x 54 W T5 + 4*50W Royal Blue Hybrid Armatür. Toplamda 1-2 gün deneme amaçlı kullanılmıştır. T5 Floresanları ile birlikte verilecektir. Fiyat: 1.500TL

Yer: Ankara

Kargo detayı: Ücret ve kargoda oluşabilecek muhtemel problemler ile ilgili sorumluluk alıcıya ait olmak üzere tüm Türkiye'ye gönderilir.

0532 409 68 21 / Melih

Ekli Dosyalar:

2. mlh

mlh

Yer:
    Ankara
    İsim:
    Melih Bulut
    4 ve 5 satılmıştır. Diğerleri güncel.

3. mlh

mlh

Yer: