1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Satılık 40x35x35 ve ekipmanlar

Başlığı 'Tatlı Su İlan Forumları' kategorisinde Burcu tarafından 3 Kasım 2016 başlatılmıştır.

1. İş yerinde tatlı su akvaryumu olarak kullanılmaktadır. İlgilenemediğim için satıyorum.

• 40x35x35 akvaryum
    • 1 adet 10W cobled, 2 adet daylight DIY aydınlatma
    • Resun 200 l/h mini iç filtre
    • 500 l/h HaiYang hang on filtre
    • İsta 45g CO2 Supply Set (2 ay gidiyor) (CO2 üpünün değişmesi gerekiyor, 20-25 TL fiyatı vardı sanırım)
    • Newa 200W ısıtıcı
    • İki adet kaya, iki adet dekoratif dal, Siyah kum ve bitki kumu
    • 15-20 tane Neon, Lepistes, Kılıç kuyruk, 3 temizlikçi ekibi... 2 adet salyangoz
    • Fon

Balıklar hariç, 430 TL fiyat çıkıyor sıfır kurunca. Hepsi Toplam 220 TL. Balıkları almazsanız ayırabilirim zaten hediye kabul edilebilir. Ama ayrı satış düşünmüyorum.
    Akvaryum İş yerimde, Gebze Güzeller Organize Sanayi Sitesi. Özel mesajla ulaşabilirsiniz.

Şu an ki durumu:

Eski bakımlı hali :)

2. Güncel

3. Hobiye başlangıç için ideal güncel... Refigium, deniz atı, boylandırma tankı, iş yeri tuzlu su tankı kurmadan lütfen elimden alınız :)

veysel bunu beğendi.
  4. Güncel...

• 40x35x35 akvaryum
    • 1 adet 10W cobled, 2 adet daylight DIY aydınlatma
    • Resun 200 l/h mini iç filtre
    • 500 l/h HaiYang hang on filtre
    • İsta 45g CO2 Supply Set (2 ay gidiyor) (CO2 üpünün değişmesi gerekiyor, 20-25 TL fiyatı vardı sanırım)
    • Newa 200W ısıtıcı
    • İki adet kaya, iki adet dekoratif dal, Siyah kum ve bitki kumu
    • 15-20 tane Neon, Lepistes, Kılıç kuyruk, 3 temizlikçi ekibi... 2 adet salyangoz
    • Fon
    • Resun yem makinası
    Hepsi 200 TL.

5. veysel

veysel

Yer:
    ankara (aydın)
    Burcu hanım ilanı bitki forumuna taşıyalım derim, bu malzemeler bu canlılar bu fiyat ile çoktan gitmesi lazımdı. Bitki bölümünde yoktu demi bu ilan. Ayrıca alım satımı çok fazla sürküle olan başka bir tatlı su forumunda ilanınız var mı bilmiyorum ama yoksa orada çabukcak gider bu tank.:)

Burcu bunu beğendi.
  6. Olur tabi Veysel Bey bence de taşıyınız. Tatlı su forumunu da bakayım iyi fikir, tavsiye var mı? :)

veysel bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş