1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sari prenses ciftlesme sorunu

Başlığı 'Malawi Cichlid Forumu' kategorisinde emreozgerr tarafından 3 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. emreozgerr

emreozgerr

İsim:
    emre özger
    Merhabalar. 1 erkek 8 disi sari prensesim var 8 ve 10 cm boylarinda 150 litre akvaryum silis kum ve bol kayalik bi alan olusturdum 5 cesit yem veriyrm ayrica dis filtremde var su sicakligi 27 derece sorum su yaklasik 8 aydir bakiyorum bunlara ama hala yavru alamadim sebebi ne olabilir.

2. 1 erkek daha at rekabet ortamı yarat ama şu anki erkeğin boylarında olsun sorun çözülür...

emreozgerr bunu beğendi.
  3. emreozgerr

emreozgerr

İsim:
    emre özger
    Bazilari da tek erkek olmasini soyluyor sebebi baskinlik mucadelesi yapip ciftlesmiyecegini diyor.

4. karar senin emre, ben uzun zaman sarı prenses baktım her kurduğum kolonide 3 yada 4 erkek olurdu. İyi erkek bulmak çok kolay değil. Erkeklerin biraz hır gür yapması lazım akvaryumda. tabi yinede karar senin bu benim tecrübem

5. soner59

soner59

İsim:
    soner
    SELAM ARKADAŞLAR BENİMDE BİR SORUM OLACAK YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM BENİM AKVARYUMUMDA 9D 4E MAVİ PRENSES VAR BUNLARDAN YAVRU ALMAK İÇİN AKVARYUMUN ALTINA KUM SERMEK GEREKLİMİ SERMESEKTE OLURMU YARDIMLAR İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER :s

SerdarKartal34 bunu beğendi.
  6. doğal ortamlarını oluşturman gerek kum olmalı bene, Bol maralar oluşturman lazım kayalarla balıklar o maralar da çiftleşecektir...

Sayfayı Paylaş