1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Sailfin tang yanına yellow tang

Başlığı 'Tang Balıkları' kategorisinde Oylebirisi tarafından 9 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. Oylebirisi

Oylebirisi

İsim:
    Yavuz
    merhaba arkadaşlar akvaryum umda şuan da sailfin tang var bu balıgı alalı aşagı yukarı 15 gün kadar oldu ilk tang balığım.. Sailfin tang 10-12 cm civarında var.. Şimdi bu balığın yanına 1 adet yellow tang almak istiyorum ancak herhangi bir sorun yaşarmıyım? Çoğu yerde tang balıklarının kendi türleriyle anlaşamadıgı ve ölümler yaşanabilecegi yazıyordu.. Bu konuda ki tecrübe ve düşünceleriniz benim için değerli.. Yardımcı olursanız sevinirim.

03DDCA30-DDF0-4D2A-B016-EA00DEAD37CD.jpeg

2. Konu hakkında derin bilgi sahibi değilim ancak sorunuza net cevap vermek isteyen deneyimli üyelerinin hemen hemen hepsi tankınızın ölçülerini öğrenmek isteyecektir. İlave olarak tankınızdaki kaya dekorunu anlamak adına panoramik bir fotoğraf da iyi olacaktır yorum yapabilmek adına.

Saygılarımla..

3. Okurt

Okurt

Yer:
    Balıkesir
    Orta boyutlu alıp sığ diyebileceğimiz frag tankında 1 yıla yakın sorunsuz baktım tank boyunu 120x80x30 , aldığım sailfin akvaryumcunun gözden çıkardığı neredeyse ölüm eşiğinde bir balıktı sonradan gelişip serpildi, sonra tam olarak kime gittiğini bilmiyorum, Bursa'lı portalcılara hibe etmiştim, akibetleri ne oldu bilmiyorum :)

cystein ve Moliro bunu beğendi.
  4. sinsitilki

sinsitilki

Yer:
    Kadıköy

Bu sailfin tang değil. Kızıldeniz Desjardini tangi.

Sailfin tang kuyruğu sarı olur ve Pasifik Okyanusu türüdür.

Bendeki desjardini tang purple tangin bile canına okuyor. Çok agresif. 3 gün ışık açma alırsan.

Sayfayı Paylaş