1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Red Sea Max 250 Pennywise

Başlığı 'AP Portal Blog- Üye Tank Tanıtımları' kategorisinde Pennywise tarafından 31 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Dişi bu. Erkek alırsan yavrular

2. Muhammed enes

Muhammed enes

İsim:
    Muhammed enes
    Saolun petshov cu bana biri dişi öteki erkek diye vemişti

3. Muhammed enes

Muhammed enes

İsim:
    Muhammed enes
    Arkadaşlar bir sorum daha olucak attığım fotoğraftaki cikletlerin türünü bilmiyom gri olanlar üstteki dişi alttaki ise erkek bikaçkez yavru aldım

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      80,6 KB
      Görüntüleme:
      642
  4. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Diğerinin fotoğrafını görmeden petshopçuyu karalamayayım. Diğeri erkek de olabilir. Eğer ki 1 erkek 1 dişi olsaydı bu zebralar fare cinsi gibidir ayda 1 batın yumurta bırakmışlardı. istanbulda isen bir arkadaşım akvaryumunu bozuyor içinde birkaç çeşit balık ciklet var ücretsiz vermeyi düşünüyor. Zebra da var içinde.
    Ama çok yavrularlar ve bu balıkların değerli bir tür olmadığını belirtmek isterim. Yaşın 14 gibi gözüküyor, ebeveyninle beraber halkalı tarafından teslim edebileceğimi söyleyebilirim.
    Yukarıdaki fotoğraftaki türü bilmiyorum. Sazana benziyor bana kalırsa. Tatlı sudan anlamam pek fazla. zebra ciklet beslediğim için zamanında dişi erkek ayrımı yaptım.

veysel ve emrah aytekin bunu beğendi.
  5. Muhammed enes

Muhammed enes

İsim:
    Muhammed enes
    Abi istanbulda oturuyom şuan bana bitkaçtane lazım arkadaşına nasıl ulaşabilirim

6. Muhammed enes

Muhammed enes

İsim:
    Muhammed enes
    Diğeri bu

Ekli Dosyalar:

• image.jpg
      image.jpg
      Dosya Boyutu:
      99,7 KB
      Görüntüleme:
      635
  7. Muhammed enes

Muhammed enes

İsim:
    Muhammed enes
    Karnında kırmızılık var

8. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Karnında kırmızılık varsa o da dişidir.

9. Ontheway

Ontheway

Yer:
    Kayseri
    İsim:
    Alper ALT
    Değişik bir final olmuş Levent. Yeni gördüm tankı kapattığını, hayırlısı olsun. Bende pek bir ses sorunu yoktu, şu an evde tank yok yıllar sonra ve kabul etmek lazım tuhaf bir his, ama gürültü olarak kayda değer bir değişim olmadı doğrusu.

MESUT_KERİM ve veysel bunu beğendi.
  10. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Abi kısmet diyelim. Sonuçta beklenen son. Evet son 8 aydır içimden gelmediğini bile bile devam ettirdim. Hala bir tank kurmak veya kurmamak aradında bir karamsarlık var üzerimde. İşletin yoğunluğu, malum doların yükseklerde seyretmesi, dolayısıyla fiyatların artması buna neden.

Olacak birgün ama doğru projeyi kafamda oturtamadım. Kurmak değil bozmak korkutuyor gözümü

MESUT_KERİM ve burak ozu bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş