1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Red sea max 130

Başlığı 'Deniz Akvaryumu Canlı İlanları' kategorisinde Tolga kirelli tarafından 4 Ekim 2017 başlatılmıştır.

1. Tolga kirelli

Tolga kirelli

İsim:
    Tolga kirelli
    Merhaba,

forumdan temmuz ayinda satin aldigim red sea max 130 akvaryumu, yeni bir akvaryum satin aldigim icin , isteyen bir arkadasa hediye olarak vermek istiyorum. Akvaryum bos olarak ( baliksiz, canlisiz, kayasiz) verilecektir. Skimmer,, isitici icindedir. Kullanacak arkadasin bir dalga motoru ve kafa motoru almasi gerekir

satin aldigimdaki durumu ekteki gibi:

Satin aldigimda icindeki canlilarla, tuz ve malzeme ile bana akvaryum neredeyse bedavaya gelmisti, o yuzden ucret talep etmiyorum

protein skimmer oldukca sesli calisiyor, bu modelin ozelligi bu sanirim. Alacak arkadasin bunu bilmesinde yarar var.

Onun disinda orjinal kapagindaki yarim acik tutmaya yarayan iki plastik parcanin biri kirik. Dolayisiyla orjinal kapak ancak tam kapali olarak kullanilabilir, bu da isiyi arttirdigi icin ben diger armatur ile kullandim. Vey bu parca yurtdisindan siparis edilebilir

istanbul maslaktayim, ben otobusle kargoyla , gondermeyle ugrasamam.

Lutfen arayip istanbul disina otobuse, kargoya verirmisiniz diye sormayin

Kendisi gelip almak isteyen ciddi hobici arkadaslar 0532 377 09 00'dan ulasabilir

2. Rubbertooth

Rubbertooth

Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş