1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Ps toplama seviyesi dusuyor

Başlığı 'Deniz Akvaryumları Yeni Başlayanlar' kategorisinde TigeR tarafından 29 Eylül 2017 başlatılmıştır.

1. TigeR

TigeR

İsim:
    Fatih
    Merhaba arkadaslar ps gayet guzel toplarken seviyesi dusuyor tirmanma borusunun altinda toplamaya devam ediyor dc kumandadan ps yi kapatip aciyorum tekrar tirmaniyor normal seviyeye gelip kopukleri kapa bosaltiyor bir sure sonra tekrar videodaki seviyeye dusuyor arada bi yukseliyor falan karmasık bir durum simdi bu durum normalmi?
    Normal degilse bunun sebebi ne olabilir?
    Firmayla gorustum bakicaklar ancak durum normalse ne brn okadar yolu cekmiyetim nede insanlari isinden etmeyeyim bi yardimci olursaniz sevinirim...

2. TigeR

TigeR

İsim:
    Fatih
    Bu videoda bi onceki videonun 15 dakika oncesinde cekildi burda seviye biraz daha yuksekte.

Bundan 1 saat oncesindede tam kapin agzinda patlama yapiyordu...

3. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Hocam şu Reef Royal'den bir türlü verim alamadınız sanırsam. Daha önce kullanmış arkadaşlar yorum yapacaktır.

TigeR bunu beğendi.
  4. TigeR

TigeR

İsim:
    Fatih
    Yildizimiz barismadi bendemi bir sorun var ps demi anlamadim:)
    Gerci firma saglam getir bakalim gerekirse yenisini veririz dediler...

5. Tarık KÜÇÜK

Tarık KÜÇÜK

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Tarık KÜÇÜK
    Orası öyle Akvaryummerkezi güzel ilgileniyor da sizi sıkıntıya soktu şu PS bir türlü düzen oturtmadı.

6. TigeR

TigeR

İsim:
    Fatih
    Bu elektronik isi herzaman biraz sans isi o yuzden k8mseye kizamiyorsun:) sanirim en mantiklisi en basta 2bin fazla verip bubbleking almak gerci bende oda bozuk cikar

7. Okurt

Okurt

Yer:
    Çanakkale
    PS'ler öyledir siz izledikçe doğru şekilde çalışmazlar :) Bir nevi Schrödinger'in kedisi durumu gibi, gözlemci olayın durumunu değiştirebilir :) :)

Yani çok kafaya takmayın, sonuçta PS'nin performansını sizin onu gözlemlediğiniz an ile değil, belirli bir zaman diliminde ne kadar topladığı ile değerlendirin. Hiç toplamıyorsa o zaman dert edin.

Bu arada akvaryumdan çıkıp kuantum fiziğine girdik.... :)

cystein, TigeR ve Montimahir bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş