1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Powder blue tang yem sorunu

Başlığı 'Tang Balıkları' kategorisinde Gök_yay tarafından 26 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    Selamlar kardes.bendede ayni problem var bikac haftadir BlueTang baligim beyaz benek hastaligina yakalandi. suan tedavim devam etmekte, bu türler cok hassas, akvaryuma yeni geldigi icin ve bunun sonucunda beraberinde bir cok problem strese sokabilir ve buda canlida beyaz benek yapabilir. örnek vericek olursak; sudaki ani isi degisimleri, diger baliklarla gecimsizligi, yer kavgasi, birde yanlis bilmiyorsam bu türler gece uyumak icin olsun yada saklanmak icin olsun akvaryumunda magralar veya kayalik arkalari olmasi lazim. eger böyle bir sorunu varsa yine stres yapabilir, bende bu hobide yeniyim arastira arastira ve saolsunlar burdaki tecrübeli arkadaslar sayesinde ögreniyoruz. Alparslan kardesimin dediklerini aynen uygula bence, ve bu hobideki en cok lazim olan tabiki sabir, bekle ve takip et sürekli.yem almasi güzel bir gelisme, yem aldigi müddetce tedavi mümkündür. Gecmis olsun...

2. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Su sıcaklığı kaç derece?

3. Gök_yay

Gök_yay

İsim:
    Halit
    Beyaz benekten dolayı yaklaşık 10 gündür 28 derecede sabit tutuyorum düşürmek veya yükseltmekten çekiniyorum

4. muharremozbas

muharremozbas

Yer:
    Almanya
    İsim:
    Muharrem Özbas
    bence resim falan koyki birde tabiki ayrintili yazki arkadaslar daha iyi yardimci olsunlar...

5. Pennywise

Pennywise

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Levent Yaşar
    Dusurmeyin. Sabır

Sayfayı Paylaş