1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Pinkbar Gobi Balığı

Başlığı 'Gobi-Blenny-Dragonet' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Pinkbar gobi balığı (Cryptocentrus aurora) ile biraz haşır neşir olmaya karar verdim, 6 adet içinden gözüme kestirdiğim 2 adet seçtim. Eş olmalarını umuyorum.:) Balıkları akvaryuma ekledim, çok utangaç balıklar ve inanılmaz sıçrıyorlar, bu türün akvaryumdan atlaması meşhur, akvaryumun üzerini kapatmak önerilir ama benim bu şansım yok, artık kısmet. Aç kaldığında dahi atlamayı seçebilecek bir tür, etçil beslenen ve son derece barışçıl bir tür.

Pinkbar Gobi Balığı.JPG

TencoMelih, harfuzmani, halituzun ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  2. Alparslan

Alparslan

Yer:
    Kartal-İst
    İsim:
    Alparslan İşken
    Temel abi benim yeni nesil üretim hane de kapaklar mevcut atlamasın yazık olur balıklara en iyisi bana ver...:D

KGEYGS bunu beğendi.
  3. KGEYGS

KGEYGS

Yer:
    ANKARA
    İsim:
    Yusuf Şahin
    Sağdaki sıçrıycakmış gibi bakıyor zaten :)

4. MOVACIKLI

MOVACIKLI

İsim:
    Mustafa ovacıklı
    Bendede birtane vardi. Yüksek atlama rekoru kırıp geldiği günun sabahına ölüsünü aldım elime.

veysel bunu beğendi.
  5. Beyaz Moli

Beyaz Moli

İsim:
    Metehan Coşkun
    Temel abi bu öğreniciler ' in kitaplarını kapladıkları kaliteli şeffaf kap lar var onlarla çok güzel bir şekilde kaplarsın bence kaba falan durmaz bir düşün istersen üzerine istediğiniz gibi şekiller kese biliyorsun balıklar çok hoş ölmesin kuzucuklar :D :D .

164740.jpg

Bundan basit olur kabada durmuyor hem .

6. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Yaptığım yuvadan çıkarlarsa belki sıçrarlar.:D Bu kadar mı sevilir yuva diyeceğim ama ondan değil korkudan, zaten mağra ağzından bakışları çok güzel yani tarzları, doğal davranışları bu.

Sayfayı Paylaş