1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Picasso Percula Eklendim ve Yanına Farklı Bant Standart Percula Ekledim

Başlığı 'Palyaço Balıkları' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 24 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Cevap: Picasso Percula Eklendim ve Yanına Farklı Bant Standart Percula Ekledim

Aynen öyle düşünüyorum ve zaten normal perculaların biri Picasso perculaya şirinlik yapıyor. Bakalım ne olacak ama normal olan çifti almamız çok iyi oldu. Biraz da çift çıkması garanti oldu gibi geliyor bana.

2. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli

Abi normal alğımız çifte çok güzeldi, hangisiyle çift tutarsa tutsun güzel bir çift olucak, eş olsunlar gerisi kolay:)

3. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Hayırlı olsun Temel, görünen o ki senin bu akvaryum aşkın hiç bitmeyecek, iki daire parası harcamışsındır sanırım.:D

4. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya

Murat 3 aydır dışarı bile çıkmıyordu harcama olmasın diye ama bugün tavan yaptı.:heyo:

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Düştük dilinize Allah sonumuzu hayır etsin. 3 ay masrafsız gitmişim rekor bee. Kendinizle karıştırdınız 10 yılda sıfır masraf. Su beleş ve bu suyun içinde Allah Marmara denizine ne element bahşettiyse elemenler odur, balıklar akşam yemeğindeki brokoliyi yerse ne ala, yemezse yarınki karavanada Allah kerim.:D:D

6. murer

murer Kıdemli Üye

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Murat ERCAN

Üç ayın acısını çıkartmış be Teoman abi.:F

7. suret

suret

Yer:
    istanbul
    İsim:
    Burak N

hadi hayırlısı olsuuun, Temel abi yeni cici balık yavruları bekliyoruz :)

8. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Picassolar feci daldı birbirine. İlginçtir ki büyük olan pes etti ve pestili çıktı. Ağzı açık kaldı.:D İnşallah atlatır bu süreci fikrim yok arkadaşlar. Diğeri feci uyanık çıktı ve çok inatçı. Diğer aldığım perculalar ile eş tutup kırılma da bekliyorum. Yahut 2-3 picasso daha ilave edebilirim duruma göre.

Eee 2 balık alıp hadi eş olun bakalım demeyle olmuyor işte.

9. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli

Temel Abi normaldir, yeni tank, yeni su değerleri ve üstünlük kurma çabaları, ama sonuçu güzel oluçak inşallah. Yeni gelen siparişten bende 1 çift ekliyecem habaerin olsun, yanlız gitme :)
    Bu arada video eklersen sevinirim,

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  10. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Videoluk durum yok Özkan. Balıklar dediğin gibi oturmadı yani biri oturmadı. Bir picasso, diğer iki yarım bant percula süper görünüyor ama büyük olan picasso sarmıyor beni. Birlikte gidelim evet ancak ben Gökhan'ı ayarıp şimdiden ayırtacağım ne dersin?

Bu arada ben Blue eyes apaoglarında peşine düştüm bu konuda.:shh:

11. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Bir ara toplanmıştık alacaktık ama yarım kaldı etkinlik.

Özkan abi banada haber verirseniz çok sevinirim. Bende normal percula ve naso tang ekleyeceğim.

12. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli

Tamam Temel Abi, banada bir çift sipariş edebilirsin, fiyatı uygunsa platiyum gelirse platiyum da olabilir. Tamam Fatih giderken haber veririm...

fth-94 bunu beğendi.
  13. brkfrt

brkfrt

İsim:
    Burak Fırat

Hayırlı olsun Temel abi, ben normal percula'ları daha çok seviyorum; hatta özellikle siyahları.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  14. Ottoman

Ottoman

İsim:
    İhsan Garbioğlu

Hayırlı olsun güle güle büyüt Temel abi.Yavru işi kısmet ama benim umudum var:) Sahipleri tehlikeli çünkü taktım mı yapar:D

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  15. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Konudaki balıkların yanına 5 adet true percula eklenmiştir. Boyları daha büyük, 1 tanesi öncekilerle uyumu ihtimaline karşı küçük alınmıştır. Picasso perculalar sağlıklı ve yem alıyorlar artık ancak eş olma ihtimallerini çok görmüyorum. Kırmaya çalışacağım.

16. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Temel abi geç gördüm ama hayırlı olsun sağlıklı büyütürsün inşallah.

17. Görkem ÇAKIR

Görkem ÇAKIR

İsim:
    Görkem ÇAKIR

Peki ben bilmeyenler icin su soruyu sorayim. Hem bende bilgimin dogrulugunu test etmis olurum. Perculalarin cift oldugunu nasil anlayabiliriz?

18. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Benim bildiğim kadar beraber takılmaya başlıyorlar ve birbirleriyle oyun oynarlar dişi olan daha hızlı büyür ve üstünlük kurar. Ben bu şekilde biliyorum yanlışım varsa uyarın.

19. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Gözlem meselesi ve uyumları. Ağız ağıza kavga etmemeleri, birinin diğerinden bariz şekilde hızlı büyümesi, küçük olanın titreme hareketleriyle teslimiyetini bildirmesi, aynı konağı paylaşmaları.

20. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Titreme olayını bilmiyordum benim ufaklardan bir tanesi ara sıra yapıyor titremeyi ama daha çok ufaklar hayır olsun.

Sayfayı Paylaş