1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Picasso Percula Eklendim ve Yanına Farklı Bant Standart Percula Ekledim

Başlığı 'Palyaço Balıkları' kategorisinde YIKIKTEMO tarafından 24 Aralık 2011 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bugün Özkan geldi sağ olsun. Teoman abide bize katılınca henüz açılış yapmamış olan bir esnafa gittik. Uzun zamandır akvaryumla ilgilenmiyordum ve eksiklerim de vardı. Eksiklerimi aldım ve yanında 2 adet Picasso Percula ve yine 2 adet standart Percula aldım. Standart Perculaların bant yapısı kırmaya uygundu.

Picasso Percula;

Standart Percula;

Diğer standart perculaların bantlarını beğendim özellikle aldım.

Ottoman, fth-94, Courageous ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. ozgun_cyprus

ozgun_cyprus

Yer:
    KIBRIS
    İsim:
    Özgün Olguner
    Cevap: Picasso Percula Eklendim ve Yanına Farklı Bant Standart Percula Ekledim

Özkan abi de aldı sanırım :) Vallahi sevindim. Umarım bol bol yavru almak nasip olur ve biz de nasipleniriz yavrulardan :D Bir sorum var abi, eğer cevap vermeyi uygun görürsen, fiyatları nedir picassoların ?

Standart dediklerinizin bantları da oldukça hoş, ital olsa gerek bunlar çünkü İstanbula geldiğimde gördüklerimin kat kat üzerinde kaliteli bir görüntüye sahipler.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Özkan abin alamadı çünkü bir çift vardı. Tabii çift derken inşallah olurlar. Boylar ve görünüm buna çok müsait. Standart olanların bantları bence de ilginç. Onları bir ihtimal Picasso ile eş tutma olasılığına karşı aldım.

Fiyat yazmasam iyi olur ortalık karışır.:ay:

4. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Maşallah çok güzeller :nazar::nazar::nazar::nazar:

Temel abi Üretim için kolları sıvayacaksın gibime geliyor. saat:gif

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  5. ogurcay

ogurcay

Yer:
    Silivri/İSTANBUL
    İsim:
    Ozan Gürçay

Güle güle büyüt Temel Abi....Ciddi yatırım yapmışsınnnn:nazar:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  6. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya

Yeni yıl geldi ya arabanın modelini yükselticekti yada canlılar alınıcaktı Temelim ikinci şıkkı tecih etti.Güle güle büyüt Temelim .:heyo:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  7. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Arkadaşlar üretim vb biraz şans işi. Eş tutacaklar mı fikrim yok şimdilik. Bakacağız ve göreceğiz. Kavga başladı anemon için, hayırlısı bakalım ne olur. Fiyat konusunda yazmazsam iyi olur ama çok çok uygun aldığımı yazabilirim.

8. berkan

berkan

İsim:
    berkan yıldız

Sağlıklıca yetiştirip yavru alırsın kısmetse.:nazar:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  9. Emre_E

Emre_E

Yer:
    Manisa

Hayırlı olsun Temel Hocam, sizin elinizde üretim şans olmaktan çıkacaktır. Umarım sağlıklı bir şekilde büyütüp yavrularını da görürsünüz.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  10. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli

Temel abi sağlıklı büyütursun inşallah eş tutarlar, araba modelini yukseltemedin ama akvaryum modelini yükseltin:)
    Sıkılırsan Musteri hazır.
    Bugün için tesekur ederim abi, güzel bir gündü.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  11. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Temel abi hayırlı olsun. Çok güzel türler. :nazar: Şimdi bu black percula hem tek kaldı hemde bu türle kavga eder bana verme zamanı geldide geçiyor bile :F

Vaaay gizli gizli buluşmalarda düzenlenirmiş.... :) İnsan bir çağırır abi ya... :uyari: :karete:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Asıl ben teşekkür ederim Özkan. Fakat güzel hareketlerdi diye düşünüyorum değil mi?

Fatih balığı yakaladım sumpa koydum. Vereceğim sana ama nasıl onu bilmiyorum.:smiley33:

13. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Neden nasıl abi ?

14. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Beleş ya da hediye olmasın ilan bölümüne koyalım 100tl den açık arttırma yapalım toka:gif :heyo: Fatih almasın biz alalım :F

15. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Halil abi Temel abideki 1 tane ölmüştü bendekide biri öldü. Onu alınca çift olucaklar. Kan çıkar baştan söyliyim :F

16. halilkocan

halilkocan

İsim:
    halil kocan

Tamam karışmıyorum o zaman Temel abi nasıl isterse :)

17. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Zaten Fatih'in bu alma merakı bazen beni çileden çıkarıyor ama gençliğine veriyoruz işte. Bu balığı o istemedi ben verdim tabii o ayrı. Biraz da yapmak istediklerimize el atılsa süper olacak bu arada.

Gelip alacaksın sanırım vb ben uğraşamam da ondan.

murer bunu beğendi.
  18. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

Herhalde gelicem abi, senin getirecek halin yok.

Bu arada ben şimdi başlıyorum bizim işe.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  19. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Özkan aldığımız normal Percula balıklarının bantlarını gördün. Bunların Picasso ile kırılması hakkında ne düşünüyorsun? Malum bu işte hoca sensin. Ne diyorsun Picassolar bunlarla eş tutabilir mi?

20. Courageous

Courageous

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Özkan Yürekli

Temel abi, eş tutar sonuçta bunlar hepsi kırma:) kesin emin olmasamda babaları tru percula diye tahmin ediyorum. Es tutarlarsa daha farklı bir tür çıkabilir, deneyip görmek lazım, es tutarlarsa kırık olanla diğer es tutmayanları alırım haberin olsun. Bir kırma ve picasoda bende olmuş olur:)

YIKIKTEMO bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş