1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Pazar pazar kefal keyfi

Başlığı 'Scuba ve Denizcilik Maceraları' kategorisinde myillar tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

1. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Pazar pazar kefal keyfi

Tamam geliyoruz.

2. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Mesut abi son durum ne gitmedinizmi balığa

3. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Pazar pazar kefal keyfi

Okancığım gittik gitmesine Temel abi Teoman abi üçümüz ama gece tecrübemiz yoktu edinmiş olduk termoslarımızı doldurduk dolunayda vardı havada balık tutmak için olmasada deniz kıyısında çay içmek için mükemmeldi. Teoman abi gülme krizine girdi Temel abi sağolsun kopardı bizi durmadan kutu üstüne kutu açtı maşallah balık takım taklavatı bakımından ne gördüyse almış sözün özü birazdan Temel abide yorumlar gerçide dolunayda çay keyfi süperdi :heyo:

4. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Pazar pazar kefal keyfi

Redoxu ölçtünüzmü bari :D

5. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Pazar pazar kefal keyfi

Mesut'a dedim beni çağırma balık kalmaz denizde diye ama dinlemedi. :F :F

Arkadaşlar rızık bir kıraca ve Teoman abinin tuttuğu bir kaya balığından ibaret. :D Kısmet haftaya artık.

6. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    hayırlısı abi kısmet

7. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Pazar pazar kefal keyfi

Kaya balığı ne oldu abi akvaryuma adapte olmazmı ? kaya balığı dediğin gobby türümü?

8. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Dur Emrah iş çıkarma adamın aklına iş düşürecen zaten çıkmıyor kartal sahilinden yakında elinde fileyle dalış yapıp akvaryuma balık yakalayacak :)

9. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Pazar pazar kefal keyfi

Okan bu bizim ''tuzlu abiler'' Allahtan okyanus kenarında falan yaşamıyorlar :D

10. okan058

okan058

İsim:
    okan sakal
    Doğru söylüyorsun kardeş iyiki okyanus kenarında yakınında yaşamıyor . Düşünsene Temel abi sahile yapmış kocaman bir havuz pompalarla deniz suyunu havuza basıyor arada girip havuza angellarla yüzüyor aydınlatma sorunu yok ps derdi yok kabaran fatura hiç yok oh valla yav hayat oralarda mız mız:gif şahsen ben olsam kocaman bir havuz içinde balıklar su okyanıstan gelip oraya dönüyor rengarek mercanlar . Şimdi bu konuyu okuyupta şöyle iki dakika hayal kurmayan kıvır:gif varmıdır acaba

11. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Pazar pazar kefal keyfi

:( Bende balığa gitmek istiyorum.

12. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Pazar pazar kefal keyfi

Lütfü hocanın teknesi var. Hatta adam kaç kere davet ettide bir türlü nasip olupta gidemedik. :cekingen:

Lütfü hoca ile temasa geçerim isterseniz ? Güzel bir deniz havası,balık avı ve bu sefer tuzlu sucul alan gezisi yapabiliriz? :)

13. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Pazar pazar kefal keyfi

Bir anda çıktık Olcay forumda da yoktun. Zaten iyiki gelmedin balık yoktu olanıda ben aldım zaten. aliye:gif

14. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Pazar pazar kefal keyfi

Gerçektende enteresan bir akşamdı balık tutmak bir yana, çok fazla güldüğüm için bekçilerin yanımıza gelip içki kontrolu yapması garibime gitti :heyo:

15. reis

reis

İsim:
    Olcay Aksu
    Pazar pazar kefal keyfi

Hadi yaa? aha:gif Nezaman gittiniz abi ? Hani resimler ? Hani başlık ? :bilmem:

16. cimlikaya

cimlikaya

Yer:
    İST.
    İsim:
    Teoman Çimlikaya
    Pazar pazar kefal keyfi

Olcayım cumartesi akşamı saat dokuzdan sonra çıktıkmı diyim gittikmi diyim ,balık yok resimde yok şimdi internetten kamışlara bakıyorum ,araştırıyorum önümüzdeki haftalarda eğer Temelim uyanabilirse boğaza gidicez salacaktaki caminin yanına :heyo:

17. myillar

myillar Marmara Tuzlucu Üstad Üye

Yer:
    istanbul-pendik
    İsim:
    Mesut YILLAR
    Pazar pazar kefal keyfi

Abi o kadar güldün ki yarıldın resmen 10 dk kesintisiz :D yok büyük hissediyorum yok 9 numaralı kutuyu aç derken :F :D :D
    Yan taraf aile çay bahçesi olduğunda güvenlik geldi çay içtiğimizi görüyorlardır muhtamelen de acaba çaya ne katıyor bu adamlar diyerek geldiler gerçi ben ikram ettim ama istemediler. :heyo:

Sayfayı Paylaş