1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Paludaryuma doğru

Başlığı 'Paludaryum ve Amfibyum' kategorisinde atlantis tarafından 13 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

1. atlantis

atlantis

Yer:
    İzmir
    İsim:
    Murat Yıldız
    Evet arkadaşlar..Bu aralar hızımı almışken uzun süredir yapmayı planladığım bir çalışmaya daha başlayayım dedim..Bu çalışmada işin açıkçası Emrah'ın payı büyük..Aklıma yeniden getirdi hayalimi..Kansoy akvaryum kulubünde gördüğüm bir akvaryumun tam amacıma uygun olduğunu gördüm ve temin ettim...Ölçüleri 90*90h*55,mobilya ve kapakla yüksekliği 2 metre..Mobilyası biraz eskimişti açıkçası,camlarda çatlak patlak yoktu ama arka plana atılan boya düzensizdi..İlk işim bu tür bakımlarını yapmak oldu..Arka planda görünen açık mavi renk kendini tam gösterebilsin diye 2 katta lacivert boya ile boyandı...Eski mobilyada elden geçti ve koyu kahverengi ile renklendirdiğim yat verniği ile boyandı..
    Gelişmelerle yeniden birlikte olacağız arkadaşlar..Şimdilik çekimlerim bu kadar..Devamında görüşmek üzere,saygılar...

2. Emrah Ece

Emrah Ece

Yer:
    İSTANBUL
    İsim:
    emrah ece
    Murat abi selamlar amfibik duygularını dürtükleyip depreştirdiğim için gayet memnun oldum, güzel bir kurulum olacağına eminim :)

3. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Hayırlı olsun Murat abi. :basardim: Umarım gönlüne göre bir kurulum olur ve bizleri hayran bırakır.

4. turqer

turqer

İsim:
    Türker Sezgin
    Hayırlı olsun şimdiden Murat Hocam...Emek kokan bu yeni çalışmanızın da devamını merakla bekliyoruz.. :helalolsun:

5. zeytin1905

zeytin1905

Paludaryuma doğru

Resimler çok net anlaşılmıyor ama elinize sağlık. Başarılar dilerim.

Sayfayı Paylaş