1. Hoş geldiniz, Akvaryum Portalı ailesine katılım için kendinizi hazır hissediyorsanız üye olun.
    Yardım sayfasından forum kullanım desteği alın.

Online Rekorumuzu Kırıyoruz!!!

Başlığı 'Etkinlik-Duyuru-Haber Portalı' kategorisinde Neverlander tarafından 10 Şubat 2009 başlatılmıştır.

1. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ

Daha bunlar ısınma turları, daha kıracağımız çok rekorlar var. :cicek:

2. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ

İnşallah. Ben 4 haneli rakamları görmek istiyorum ;)

3. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

İyi gidiyoruz yaa inşallah 4 haneli rakamlar görürüz. :)

4. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

4 haneye az kaldı bence... :) Sabır lazım bize dostlar sabır... Ki ben forumda sabırsız bir akvariste rastladım. Zaten sabırsız olan akvarist olamaz. Çünkü Akvaryum = Sabır...

5. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

4 haneli yaparız yakında.. saygılar:gif

6. taygun

taygun Guest

Arkadaşlar,

"Yakında dört haneli rakamlara geçeriz" diye hayal kurmayın. İnşallah deyin ama hayal kurmayın. Sizin bahsettiğiniz rakamlar şimdiki kapasitenin 5 misli. Zamanla olur ama yakında değil. dön:gif

7. Kubilay*

Kubilay*

Yer:
    Bahçeşehir / İST
    İsim:
    Kubilay Atik

İnşallah geçeriz :)

8. Lake Tanganyika

Lake Tanganyika

Yer:
    İstanbul/Tepekent
    İsim:
    Yavuz Kaçar

Online Rekorumuz [299 üye ] ile [23 Şubat 2010, 23:13:11] Gerçekleşmiştir (1 Arkadaş)

İyi gidiyoruz maşallah. naz: naz: naz:

9. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan

Hey maşallah naz: Rekorlara alıştığımız için bakmıyodum ne zamandır Biz Kaç Kişiyiz kısmına :) Portal'da ipin ucunu kaçırdı artık tutana aşkolsun :D ;)

10. Muzikopat

Muzikopat

İsim:
    Hüseyin ÇELİK

Sabrederek 4 haneye yaklaşıyoruz arkadaşlar. Kısmetse göreceğiz bir gün...

11. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Bu ara sitelerin çevirimiçi rekorlarına bir haller oldu. Bizim Lepistes Kulübü'nde aynı anda çevirimiçi olanların sayısı çok fazla olmaz. Ortalama 20-30 arasındadır normalde. Sadece 2 sene önce 60 küsür olmuştuk. Ama dün bir ara 81, birkaç saat sonra 88 ve en son baktığımda ise 92 olarak kayıt edilmiş. IP'lere baktığımda bazılarının yabancı ülke IP'leri olduğunu gördüm. Bu ne olabilir, Google'ın bir oyunu falan mı acaba? "Hayırdır inşallah!" demeden kendimi alamadım dün. aliye:gif

12. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert

Hocam yabancı bot üyelikler hit olan konuları kolluyor ve reklam mesajı atıyor. Ziyaretçi oranına etki eder bunlar. Foruma üye oluşu yeni forum sisteminde güçleştireceğiz. Lepistes kulübüne üye olmak zaten kolay değil, yönetici onayı bile açık. Sorun oluşturmazlar. Ziyaretçi sayısı bizim kararlı sayıda artar ve ziyaretçi sayımız bizim o an içindir yani tüm gün ziyaret edenler toptan sayı olarak görünmez bizde bazı sitelerdeki gibi. O yüzden zamana yayılarak dengeli yükseliyor.

13. Onur G. HİTİT

Onur G. HİTİT

Yer:
    İlkadım/SAMSUN
    İsim:
    Onur G. HİTİT

Evet hocam, ben de anlık ziyaretçi sayısından bahsettim zaten. Dün bir ara bizim sitede 80-90 gidince "N'oluyor yahu?" diyerek çevirimiçi listesine baktım. Birkaç saat boyunca böyle kalabalık bir şekilde (bize göre kalabalık tabi :D) devam etti. Üye olma konusunda haklısınız, biz sınavla üye alıyoruz resmen. smiley18.gif Hayırlısı olsun, ne diyeyim. :horon:

14. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    Bildiğiniz gibi SMF forum formatında kurulmuş ve bir hayli yol almıştık. Günlük veya anlık olarak online rekoru kırıyorduk ve biraz da keyiflenmek adına burada bu rekorları kim yakalayacak diye eğleniyorduk.

Fakat forumun alt yapısını daha profesyonel ve ileri dönük kalıcı yapmak adına format değişimine gittik. Bu değişim sancılı bir değişimdi çünkü SMF formatından Vbulletin forum sprintine geçmek birçok sorun çıkarabiliyordu çıkardı da. Birçok üyemiz yeni forum adresini bulamadı, üyelerin şifrelerini yeniden aynı mail adresi ile tekrar isteme mecburiyeti vardı ve üye yapısının yarısı kayboldu. Arama motoruna kayıtlı tüm konularımız silindi. Daha başka sorunlarda yaşayınca milyarı geçen masrafın değmemesi şefkimizi kırmıştı. Forumun online sayısı düştü ve kalanlardan yeni default tema hataları yüzünden mesaj yazmayanlar oldu. Tam düze çıkacağız derken link kısaltması yaptık ve tekrar arama motoruna kayıtlı tüm konularımız silindi vs. Yaklaşık olarak 10 aydır eski konumumuza gelmeyi bekledik ve 'Akvaryum' aramalarında SMF formatta olmamıza ramen 1.sayfa 3.cü sıraya kadar çıkmıştık ama bu gelişmeler sonrası 5-6.cı sayfaya düştük. Kemik bir yapı vardı üye anlamında vekonularımızda arama motoruna yeniden kayıt olmaya başlayınca ancak yavaş yavaş eski gücümüze geldik.

Uzun süre sonra bu akşam online rekoru:

Çevrimiçi rekorumuz: 228 üye ile Bugün tarihinde, saat 00:33 itibariyle gerçekleşmiştir.

'Akvaryum' olarak google aratmasında sayfa 1, sıramız 5. Tüm bunlar işte anlık üye ve ziyaretçi sayısını belirliyor. Demem o ki; Bu başlığa artık eskisi gibi rekorları girme zamanı geldi...

Hayırlı olsun...

Lake Tanganyika bunu beğendi.
  15. lepistes

lepistes

İsim:
    Muhammed Ali Tavur
    Nice yeni rekorlara :emt:

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  16. cirol

cirol

Yer:
    Avcılar-İSTANBUL
    İsim:
    İsmail ATEŞ
    Temel abi bu az bile ama yavaş yavaş hak edilen yere gelinecek çok sıkıntılı ve stresli günler geçirildi.SMF'den geçişte konu ve mesajlar ister istemez silindi ama çok şükür toparlandı ve dahada iyi olacak yeni rekorları kısa zamanda kıracağız .

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  17. volkantr34

volkantr34

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Volkan
    Bu portal daha nice rekorlar kıracak inşallah.. Kemik kadro her geçen gün çoğalıyor yenileri ekleniyor.. Sanalda kalmıyor burda ki arkadaşlıklar ;)

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  18. hasanaytekin

hasanaytekin

İsim:
    Hasan Aytekin
    Birbirine kenetli onca insanı bünyesinde barındıran koskoca bir ailedir akvaryum portalı benim gözümde. Sıkılmadan, kızmadan, darılmadan, gücenmeden konulara cevap veren ve diğer ziyaretçileri bu yöne yönlendiren site ahalisine binbir teşekkürler.

Böyle bir ortamda çok aktif rol alamasamda, içinde buluyor olmak bile güç veriyor. Birbirimize güç veriyoruz!

İyiki böyle bir forum var...

Saygılar.

YIKIKTEMO bunu beğendi.
  19. YIKIKTEMO

YIKIKTEMO

Yer:
    İstanbul
    İsim:
    Temel Sert
    forum sprinti değişimi, Tema çalışmaları, sürüm yükseltmek, linklerin silinmesi derken işlerin bitişiyle rekorlar üst üste gelecek diye düşünüyordum ve yanılmadım diyebilirim.

Çevrimiçi rekorumuz: 236 üye ile Dün tarihinde, saat 23:19 itibariyle gerçekleşmiştir.

20. fth-94

fth-94

Yer:
    Türkiye
    İsim:
    Fatih BAŞBAĞ
    Hadi hayırlı olsun bakalım. Dediğin gibi birçok sorun yaşandı. Şifreler değişti vs. vs. bende ilk başta giremedim şifrem ile.

4 rakamlı sayıları bekliyorum artık Temel abi :serda:

Sayfayı Paylaş